R e k l a m a

Duży pożar w Turowie. Zapaliło się zboże oraz kombajn, w akcji 7 zastępów strażaków

R e k l a m a

Duży pożar zboża w Turowie. W akcję zaangażowano siedem zastępów straży pożarnej, a droga przebiegająca przez miejscowość była całkowicie zablokowana.

Informacja o pożarze wpłynęła do strażaków w środę, 2 sierpnia 2023 roku, około godziny 21:45. Na miejsce zadysponowano łącznie siedem zastępów straży pożarnej: dwa z JRG Wieluń oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Kadłubie, Mokrsku, Młynisku i Turowie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak się dowiadujemy, w ogniu stanęło zboże na polu o szacunkowym obszarze 200 na 200 metrów, z czego spaliła się około połowa, czyli mniej więcej 20.000 metrów kwadratowych powierzchni objętej pożarem. Ogień objął też znajdujący się na polu kombajn. Działania strażaków trwały około półtorej godziny. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Po ugaszeniu ognia na miejscu zostały jeszcze trzy zastępy straży pożarnej jako zabezpieczenie na wypadek, gdyby płomienie znów się pojawiły.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
8 miesięcy temu

A taki dowcip z brodą mi się przypomniał. Jasiu przychodzi do mamy i mówi: ‘Mamo, choinka się pali’, ‘Nie mówi się pali, tylko, że się świeci’. Jasiu poszedł, ale po chwili wraca: ‘Mamo, firanki się świecą’.

Henryk Markoni
8 miesięcy temu

Mówi Hymel Jadwiga. Lipinki Łużyckie, Łączna 43. Styrta się pali.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx