R e k l a m a

Kobieta i mężczyzna ukradli z kościoła laptopa. Zdarzenie zarejestrował monitoring

R e k l a m a

Policjanci odzyskali laptopa o wartości 1000 złotych, który został wcześniej skradziony z terenu jednego z kościołów w Wieruszowie. Kryminalni wytypowali i zatrzymali sprawców kradzieży. To 21-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna, którzy za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło 2 sierpnia 20203 roku w godzinach porannych w jednym z kościołów na terenie Wieruszowa. Na miejsce skierowano kryminalnych, którzy natychmiast przystąpili do działań. Jak się okazało, łupem sprawców padł laptop o wartości 1000 złotych, a całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Funkcjonariusze wytypowali osoby podejrzane o dokonanie tej kradzieży. Jeszcze tego samego dnia wieruszowscy kryminalni zatrzymali amatorów cudzych rzeczy, 21-letnią kobietę i 36-mężczyznę. Oboje są mieszkańcami Wieruszowa. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety policjanci ujawnili schowanego w szafie skradzionego laptopa. Dodatkowo przy kobiecie mundurowi ujawnili substancję psychoaktywną. Badanie narkotykowym testerem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to MDMA – informuje asp. Piotr Siemicki z komendy policji w Wieruszowie.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna usłyszeli już zarzuty kradzieży. Mieszkanka Wieruszowa odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
11 miesięcy temu

Lapek od księdza za 1000PLN. Za mojego lapka bym w porywach 7 stów wział. A tu taki, na którym słowa do piosenek na mszy lecą i okrągły kafelek. Ci policjanci to się nawet nie próbują kryć, że dopisują, żeby kara była większa. Do 8 stów jest wykroczenie. Do tego piguły ecstasy. Ktoś to jeszce bierze? Lepszą jazdę mam po azocie z butli. I kto sobie chatę daje przeszukiwać? Podejrzenie może zachodzić, jak jest zagrożenie życia, ze środka dziecko płacze, albo ktoś krzyczy. Nie, że ktoś naćpany jest. Każdy we własnym domu ma prawo być naćpany. Co za głąby. Ale laska platynka elegancka na włosach, to się nie dziwię. Ona mi przypomina tę, co z Rossmana kosmetyki z tą grubą zajumała. Podobne odrosty.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx