R e k l a m a

Powiat wieluński: Młody mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających

R e k l a m a

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 27-latek, którego zatrzymali policjanci z komisariatu w Osjakowie. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas interwencji w miejscowości Mała Wieś. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

W niedzielę, 3 września 2023 roku, przed północą mundurowi z Komisariatu Policji w Osjakowie interweniowali w miejscowości Mała Wieś, gdzie według zgłoszenia w okolicy jednej z prywatnych posesji kręcił się podejrzany mężczyzna. Stróżę prawa zastali na miejscu trójkę młodych ludzi, wśród których był 27-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło u policjantów podejrzenia, że może on posiadać środki odurzające. Przypuszczenia ich potwierdziły się, podczas przeszukania znaleźli przy nim niewielką ilość kryształu. 27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Ponadto policjanci w jego miejscu zamieszkania zabezpieczyli ponad 11 gramów suszu roślinnego – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu.

Wstępne badania narkotesterami wskazały, że zabezpieczone substancje to mefedron oraz marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Pierwsze, czego cię uczą w szkole ratownictwa to liczyć wszystkie dusze. Tyle ile weszło musi wyjść. Bez wyjątków.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Chcesz zostać nurkiem, ratownikiem medycznym lub kimkolwiek, to dziewczynki się do tego nie nadają. Są za małe. Nie w sensie wzrostu, tylko struktury szkieletowej i mięsniowej. Dziewczynki się nadają do zaopatrywaania ran. Moja mama zaopatrywuje rany i jest w tym bardzo dobra. Ale bym ją podniósł w 1 sekundzie. Ona by mnie nie podniosła.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Straciłem 27 dusz. Nikt nie myśli,że liczymy, Liczymy i pamiętamy. Nikt nie zostanie pod wodą, dopóki czuwamy.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Ja poznałem człowieka, który dostał postrzał w głowę. Na imprezie, naćpany koleś go postrzelił. Przeżył, ale już nie był taki sam. Narkotyki cię zmiotą z planszy i osoby w twoim otoczeniu.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Same ścierwa brał. Mefedron, pewnie w połączeniu z alkoholem. Zaczyna się od wódy z Red Bullem. Później sky is the limit.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Ale ta czupryna na głowie nieziemska. Wieluńska zbroja. Łysy łeb, adiki i meta. Do maryśki się nie będę czepiał, byłem w Holandii wiele razy.

Henryk Markoni
10 miesięcy temu

Wieluń. Witajcie ludzie.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
7
0
Podziel się swoją opiniąx