R e k l a m a

Można zamawiać węgiel w preferencyjnych cenach. Urząd Miejski w Wieluniu informuje

R e k l a m a

Do składów węgla w gminie Wieluń trafił opał, przeznaczony do sprzedaży w preferencyjnych cenach. Akcję sprzedaży węgla prowadzi wieluński magistrat.

Gmina Wieluń prowadzi sprzedaż węgla kamiennego na rzecz osób fizycznych w następujących asortymentach: ekogroszek Pieklorz (KWK Chwałowice), orzech (KWK Sośnica), kostka (KWK Sośnica). Cena za tonę opału to 1.650,00 zł brutto, przy czym podana cena nie zawiera kosztów transportu węgla z punktu sprzedaży. O to kupujący muszą zadbać we własnym zakresie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje Urząd Miejski w Wieluniu, sprzedaż węgla jest prowadzona do wyczerpania zasobów i odbywa się bez limitów ilościowych oraz ograniczeń terytorialnych. Jedynym wymogiem jest wypełnienie oświadczenia o zakupie wyrobów węglowych zwolnionych od akcyzy. Druk jest dostępny w Urzędzie Miejskim w Wieluniu (ratusz), plac Kazimierza Wielkiego 1, pok. 13, I piętro.

Wpłaty należności za węgiel należy dokonać na konto nr: 97 9256 0004 0723 5034 2000 0430 (Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie), podając w tytule przelewu: Zakup węgla + imię i nazwisko + ilość ton.

Informacje na temat zakupu węgla są udzielane w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Wieluniu (od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30) osobiście w ratuszu (plac Kazimierza Wielkiego 1, pok. 13, I piętro) lub telefonicznie pod numerem 43 886 02 03.

Węgiel jest dostępny w następujących składach:

  • Gminna Spółdzielnia “Samopomoc Chłopska” w Wieluniu, ul. Wojska Polskiego 65, 98-300 Wieluń,
  • PHU DAN-DAR Grzegorz Michalski, ul. Kolejowa 2A, 98-300 Wieluń,
  • PH ROLMAX Sylwester Jastrząbek, ul. Traugutta 51, 98-300 Wieluń.
R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
9 miesięcy temu

Na zdjęciu antracyt. Wątpię, że to w Weilkim Wieluniu sprzedają za 2K za tonę. Zdjęcie ze stocka, akurat je znalazlem, na pierwszej stronie w google jest. A może drogie dzieci trzeba ruszyć odwłok do składu węglowego i cyknąć swoim iphonem 7 fotkę prawdziwego węgla, który jest na stanie?

Henryk Markoni
9 miesięcy temu

Wybory, wybory. Paliwo poniżej 6PLN, dopłaty do węgla. Czekam na lodzika z połykiem. W niedzielę, po powrocie z kościółka. Jestem wędkarzem. Jak sypniesz kaszą z wanilią, to żaden leszcz się haczykowi nie oprze. Na kukurydzę.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx