R e k l a m a

Zadaszone boisko powstanie przy Szkole Podstawowej w Masłowicach. Gmina Wieluń z dotacją

R e k l a m a

W Masłowicach powstanie boisko wielofunkcyjne z zadaszeniem o stałej konstrukcji. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w ramach trzeciego naboru do programu „Olimpia”, dedykowanemu budowie przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie występów reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach będzie miała nowe boisko wielofunkcyjne wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji. Gmina Wieluń uzyskała dofinansowanie do budowy obiektu w kwocie 1,925 mln złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

To już kolejna dotacja z programu „Olimpia” do budowy infrastruktury sportowej w gminie Wieluń. Wcześniej wieluński ratusz dostał dofinansowanie w wysokości 1,72 mln złotych na budowę zadaszenia zewnętrznego boiska przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wieluniu, a także ponad 1,8 mln złotych na budowę zadaszonego boiska przy Szkole Podstawowej w Kurowie. Z tego samego programu skorzystało też Starostwo Powiatowe w Wieluniu, które dzięki dofinansowaniu w kwocie 1,45 mln złotych wybuduje boisko z zadaszeniem przy I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu

Ministerstwo Sportu i Turystyki poinformowało 10 października, że łącznie na trzy dotychczasowe edycje programu „Olimpia” przeznaczono blisko 1,15 mld złotych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx