R e k l a m a

Nielegalny hazard w Wieluniu. Policjanci wspólnie z KAS zlikwidowali cztery punkty

R e k l a m a

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wspólnie z wieluńskimi policjantami zlikwidowali cztery punkty z nielegalnym hazardem, które mieściły się na terenie Wielunia.

5 października br. w wyniku wspólnych działań funkcjonariusze KAS i KPP w Wieluniu zlikwidowali w Wieluniu cztery punkty z nielegalnym hazardem. Kontrole punktów zostały przeprowadzone na podstawie postanowień Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W trakcie czynności zostało zatrzymane 19 sztuk automatów, gotówka oraz inne dowody popełnionych przestępstw. Zatrzymane zostały również trzy osoby, dwie kobiety w wieku 18 i 49 oraz mężczyzna lat 48, którym KAS przedstawił już zarzuty prowadzenia nielegalnych gier hazardowych – informuje asp. Katarzyna Stefaniak z wieluńskiej policji.

Jak przypominają stróże prawa, za urządzenia lub prowadzenie gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do trzech lat. Z dodatkową karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego zarekwirowanego urządzenia muszą liczyć się właściciele nielegalnych automatów do gier. Karę może też ponieść osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty do gier hazardowych.  

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
BumsAkala
9 miesięcy temu

I niby gdzie te automaty były?

Sadi
9 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  BumsAkala

Też jestem ciekaw aż tyle szt jak wszystkie pozamykane

Mman
9 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Ciekawe czy interes się zwrócił

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx