R e k l a m a

Uczniowie ZS nr 3 w Wieluniu pojechali do Warszawy na warsztaty L’Oréal

R e k l a m a

Za nami kolejna inicjatywa dla wieluńskich uczniów, zrealizowana przy współpracy z L’Oréal Professionnel Paris. Po majowych warsztatach w Wieluniu, tym razem to wieluńska młodzież odwiedziła panią Irenę Miksę w Warszawie.

Uczestnicy wieluńskiego hufca pracy 5-21 z Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu, wraz z pracownikami MCK oraz Marleną Piojdą, kierownikiem praktycznej nauki zawodu, mieli ogromną przyjemność wziąć udział w warsztatach fryzjerskich. zorganizowanych przez akademię L’Oréal w Warszawie. Inicjatywa miała miejsce 23 listopada 2023 roku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zajęcia były przeznaczone dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer i zostały zorganizowane w celu podniesienia kompetencji zawodowych, zdobycia nowych doświadczeń oraz podniesienia wiedzy teoretycznej i praktycznej o nowinki z świata beauty. Podczas spotkania uczestnicy poznali dotąd im nieznane tajniki fryzjerstwa oraz mieli okazję zaprezentować na sobie nawzajem nabyte do tej pory umiejętności, korzystając przy tym z profesjonalnych kosmetyków firmy L’Oreal oraz porad wybitnych ekspertów. Potwierdzeniem udziały w szkoleniu były otrzymane imienne certyfikaty.

Praktyczna część zajęć cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem że strony uczniów. Co ważne, już dziś planowane są kolejne wspólne inicjatywy na 2024 rok.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx