R e k l a m a

Znamy program 32. finału WOŚP w Wieluniu. Atrakcji nie zabraknie!

R e k l a m a

Przed nami 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak rok temu, koncertów i mnóstwa innych atrakcji możecie szukać w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

Finał zaplanowano na niedzielę, 28 stycznia 2024 roku. Impreza w hali ZS nr 1 wystartuje o godzinie 13:00. Na scenie pojawią się zespoły: No remorse, Spontan, After Work, Co z Tego, Projekt B oraz Vyska. W programie są też m.in. bezpłatne dmuchańce, animacje i zabawy, parada maskotek, pokazy tańca oraz instruktaż pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków. O 20:00 na parkingu przed halą zaplanowano Światełko do Nieba.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na ulicach miasta w niedzielę spotkamy 145 wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek. Cały czas możecie też brać udział w internetowych aukcjach na rzecz WOŚP. Więcej na ten temat: Już wkrótce 32. finał WOŚP w Wieluniu. Aukcje w Internecie już trwają. Przy okazji finału akcji zaplanowano też bieg „Policz się z cukrzycą”, który wystartuje o godzinie 12:00 w lasku przy wieluńskim miejskim stadionie.

Tym razem Orkiestra będzie zbierać środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Cel 32. finału WOŚP to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. W ubiegłym roku wieluńskiemu sztabowi udało się zebrać 226.799,53 zł. Liczymy, że tym razem zebranych środków będzie jeszcze więcej!

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx