R e k l a m a

32. finał WOŚP w Wieluniu. Atrakcji nie brakowało, jest rekord zebranych środków!

R e k l a m a

Mnóstwo atrakcji towarzyszyło 32. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieluniu. Co najważniejsze, wielunianie stanęli na wysokości zadania i znów możemy mówić o rekordzie zebranych pieniędzy.

Serce wieluńskiego finału WOŚP biło, podobnie jak rok temu, w hali przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści: No remorse, Spontan, After Work, Co z Tego, Projekt B oraz Vyska. Oprócz tego na mieszkańców czekały darmowe dmuchańce, animacje, parada maskotek, sportowe samochody, pokaz udzielania pierwszej pomocy i wiele więcej. Impreza zakończyła się tradycyjnie o godzinie 20:00 Światełkiem do Nieba.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Najważniejsze w tym wszystkim było oczywiście pomaganie i tutaj wielunianie znów stanęli na wysokości zadania. 145 wolontariuszy zebrało do puszek łącznie 170 tys. 966 złotych i 57 groszy, a kolejne 76,5 tysiąca zebrano z licytacji złotych, srebrnych i bursztynowych serduszek. Daje to razem ponad 247 tysięcy złotych, a w ubiegłym roku wieluński sztab WOŚP zebrał ponad 220 tys. zł. Tym samym udało się ustanowić kolejny rekord zebranych środków, a pieniądze z tegorocznej zbiórki trafią na leczenie chorób płuc u dzieci i dorosłych.

Ta zebrana kwota jeszcze się powiększy, bo wciąż trwają internetowe aukcje wieluńskiego sztabu WOŚP. Wśród przedmiotów do wylicytowania jest m.in. voucher na zakup reklamy w portalu INFO Wieluń. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule tutaj (kliknij).

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx