R e k l a m a

Milusińscy z Publicznego Przedszkola nr 3 w Wieluniu odwiedzili wystawę w miejskiej bibliotece

R e k l a m a

Od kilkunastu dni w wieluńskiej miejskiej bibliotece można oglądać wystawę kolekcjonera Bartosza Janickiego „Samochody z okresu PRL oraz końca XX w. w miniaturze”. 16 kwietnia 2024 roku ruszyła seria spotkań poświęconych wystawie.

Ekspozycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających książnicę. Wystawę obejrzało już kilkaset osób. Bibliotekarze rozpoczęli serię spotkań poświęconych wystawie, a skierowanych do najmłodszych. W czytelni biblioteki gościli dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W ramach spotkania milusińscy obejrzeli wystawę, dowiedzieli się o jej genezie, a także czym jest kolekcjonowanie i dlaczego warto mieć pasję. Wydarzenie uatrakcyjniła prezentacja multimedialna.

Podczas wizyty w bibliotece nie mogło zabraknąć akcentu literackiego. Przedszkolaki wysłuchały książki Elżbiety Wójcik „Świat pojazdów” z serii Samochodzik Franek ze zbiorów miejskiej biblioteki. MiGBP zaprasza kolejne grupy do odwiedzenia wystawy oraz wzięcia udziału w spotkaniach poświęconych pasji kolekcjonowania i fascynującej historii motoryzacji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx