R e k l a m a

Power Play, Sarsa i Ania Wyszkoni wystąpią w Wieluniu. Szykuje się duża impreza

R e k l a m a

Wieluń będzie gospodarzem III edycji Łódzkiego Festiwalu Mleka. W ramach wydarzenia pojawią się w Wieluniu producenci maszyn i urządzeń, produktów dla rolnictwa, nie zabraknie też koncertów.

– Festiwal nawiązuje do tradycji i historii łódzkiej branży mleczarskiej i organizowany jest co roku w innym regionie województwa łódzkiego. Po Zduńskiej Dąbrowie i Sieradzu przyszedł czas na Wieluń, gdzie wzorem wcześniejszych edycji liczymy na wasz liczny udział – zachęca organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Innowatorów Wsi.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Łódzki Festiwal Mleka 2024 w Wieluniu

W Wieluniu pojawią się przedstawiciele największych producentów maszyn i urządzeń, firm produkujących pasze i nawozy oraz dostawcy usług dla rolnictwa. Nie zabraknie też prelekcji ekspertów z branży oraz przedstawicieli najlepszych polskich uczelni.

W ramach festiwalu organizatorzy zadbają też o ciekawe propozycje spędzenia czasu wolnego. Bogactwo smaków zapewnią mleczarnie z województwa łódzkiego i gospodynie z KGW pod przewodnictwem Braci Budnik – szefów kuchni znanych z telewizyjnych programów kulinarnych.

Na najmłodszych czekać będą olbrzymie dmuchańce, animacje, gry i zabawy. Na finał z kolei przygotowano koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej: zespołu Power Play, Sarsy oraz Ani Wyszkoni. Wydarzenie odbędzie się na targowisku miejskim w Wieluniu w niedzielę, 16 czerwca 2024. Start o godz. 9:00.

Warto dodać, że zaledwie dwa tygodnie później na wieluńskim placu targowym zaplanowano kolejne koncerty, tym razem w ramach Dni Wielunia. Czytaj więcej: Dni Wielunia 2024 na miejskim targowisku. Wystąpią m.in. Kult i Lanberry.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx