R e k l a m a

Paweł Okrasa ponownie burmistrzem Wielunia. Pokonał Elżbietę Urbańską-Golec

R e k l a m a

Paweł Okrasa będzie burmistrzem Wielunia przez kolejne pięć lat. W II turze wyborów pokonał swoją konkurentkę, Elżbietę Urbańską-Golec.

To będzie już trzecia kadencja Pawła Okrasy w fotelu burmistrza Wielunia. Po policzeniu głosów okazało się, że to właśnie urzędujący włodarz miasta wygrał drugą turę wyborów. W pierwszym komentarzu po drugiej turze, udzielonym portalowi Wielun.Naszemiasto.pl, podziękował wyborcom za oddane głosy, pogratulował konkurentce – Elżbiecie Urbańskiej-Golec – dobrego wyniku, a także zaprosił radnych nowej kadencji do rozmów o przyszłości Wielunia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na Pawła Okrasę oddano w drugiej turze 5650 głosów, a na Elżbietę Urbańską-Golec 5060. Oznacza to, że przewaga Pawła Okrasy nad konkurentką wyniosła 590 głosów. Na urzędującego burmistrza zagłosowało 52,75 proc. mieszkańców gminy, a na jego rywalkę – 47,25 proc. Spośród 27 obwodowych komisji wyborczych w gminie Wieluń Okrasa wygrał w 16, a Urbańska-Golec w 11.

A z kim przyjdzie Okrasie współpracować w nadchodzącej kadencji? O składzie nowej Rady Miejskiej w Wieluniu informowaliśmy w artykule Wybory samorządowe 2024. 16 nowych twarzy w Radzie Miejskiej w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dragan
15 dni temu

niewierze …ludzie to de..ile …znowu wybrac takiego czopa!!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx