R e k l a m a

Czytelniczka alarmuje: Ktoś po zmroku otwiera bramy na podwórko w Mokrsku

R e k l a m a

Mieszkająca w Mokrsku czytelniczka serwisu INFO Wieluń poprosiła nas dzisiaj o nagłośnienie niepokojącego procederu. Ktoś pod osłoną nocy otwiera jej bramę na podwórko.

„Uwaga Mokrsko. Od kilku dni w nocy, gdy zgasną światła, czyli po godzinie 23:00, ktoś chodzi i otwiera bramy na podwórko. U mnie sytuacja miała miejsce już dwa razy, ostatnia wczoraj. Uważajcie!” – przestrzega czytelniczka w wiadomości nadesłanej dziś rano do naszej redakcji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mieszkanka Mokrska dodaje, że nie chodzi o niewielkie uchylenie bramy, lecz otwarcie jej całkowicie na oścież. Dopytaliśmy, czy nie mogło to być dziełem jakiegoś zwierzęcia domowego. Czytelniczka stanowczo zaprzecza.

– Nie mógł jej otworzyć zwierzak, ponieważ brama jest ciężka, przesuwna, ma zatrzask i zabezpieczona jest jeszcze specjalną metalową zatyczką – odpowiedziała w rozmowie z nami mieszkanka Mokrska. Nasza czytelniczka nie zauważyła, aby coś zniknęło z jej podwórka, nie było też żadnych śladów.

– Było słychać tylko trzaski i to, jak brama się otwierała. Jest to charakterystyczny odgłos, tym bardziej, gdy jest już cicho na dworze. Wszyscy domownicy byli w tym czasie w domu – relacjonuje czytelniczka.

– Niestety totalnie nie mam pomysłu kto i po co mógł to zrobić. Tak czy inaczej, na pewno będę czujna i przez najbliższe kilka dni będę obserwowała, co się dzieje w tych godzinach – zapowiada w rozmowie z nami mieszkanka Mokrska.

Warto dodać, że to już kolejne w ostatnim czasie nietypowe zdarzenie na terenie powiatu wieluńskiego. Zaledwie kilkanaście dni temu informowaliśmy o dziwnym zachowaniu dwóch mężczyzn w okolicach Mierzyc w gminie Wierzchlas (kliknij). Z kolei nieco wcześniej pisaliśmy o tym, że złodzieje wtargnęli do domu starszej kobiety w gminie Konopnica, próbując ją okraść. Tę sprawę skomentowała dla nas przedstawicielka wieluńskiej policji (czytaj więcej na ten temat).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx