R e k l a m a

Powiat wieluński: Znów kawa z NGO. Tym razem na temat zdrowia

R e k l a m a

Szykuje się kolejne wirtualne spotkanie przy kawie dla stowarzyszeń i fundacji powiatu wieluńskiego. Tym razem tematem rozmów ma być kwestia finansowania działań prozdrowotnych.

Jak informują organizatorzy, gośćmi specjalnymi spotkania będą: prezes łódzkiej fundacji Diabeciaki, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu oraz przedstawiciel Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Spotkajmy się wirtualnie 24 lutego o godz. 17:00. Będzie to okazja do rozmów o możliwościach finansowania działań i zbliżających się programach grantowych czy wymiany doświadczeń w zakresie sposobów pozyskiwania 1% podatku – zapraszają przedstawiciele Powiatowej Rady Działalności Organizacji Pożytku Publicznego w Wieluniu. I dodają, że to świetna okazja również do zapoznania się nawzajem.

– Usiądź wygodnie w fotelu i delektuj się kawą z innymi! – zapraszają organizatorzy. Osoby, które zechcą uczestniczyć w spotkaniu, proszone są o wysłanie swojego adresu e-mail do 24 lutego do godz. 16:30 na adres ngo.wielun@gmail.com.

Przypomnijmy, że do tej pory zorganizowano już dwa podobne spotkania. Pierwsze dotyczyło w głównej mierze współpracy NGO z samorządami (kliknij), zaś tematem drugiego była inicjatywa lokalna (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx