R e k l a m a

Biuro Terenowe ZUS w Wieruszowie znów dostępne dla interesantów

R e k l a m a

Jak informuje ZUS, od dzisiaj (29 marca) ponownie uruchomiono bezpośrednią obsługę interesantów w Biurze Terenowym w Wieruszowie.

Placówka w Wieruszowie była nieczynna przez cały ubiegły tydzień. Informowaliśmy o tym dokładnie 22 marca (czytaj więcej na ten temat). Od dziś obsługa w Wieruszowie będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W tych samych godzinach wnioski oraz dokumenty będzie można złożyć bez osobistego kontaktu z pracownikiem do specjalnej skrzynki na dokumenty, znajdującej się w biurze – informuje Monika Kiełczyńska z ZUS.

– Jednocześnie zachęcamy naszych klientów do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu i skorzystania z e-wizyt – podkreśla Monika Kiełczyńska. – Jesteśmy dostępni także przez Internet za pośrednictwem PUE ZUS oraz w kontakcie telefonicznym.

Do dyspozycji interesantów jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00 – 18:00. Z kolei pod numerem telefonu 22 11 22 111 dostępna jest specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
maestro
3 lat temu

Współczuję tym którzy muszą załatwiać sprawy na miejscu

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx