R e k l a m a

Wieluńska policja ma kolejny nowy radiowóz. Tym razem volkswagen T6

R e k l a m a

O nowy radiowóz volkswagen T6 powiększył się tabor Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. Zakup auta został sfinansowany ze środków Komendy Głównej Policji. Pojazd będzie służył funkcjonariuszom Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego wieluńskiej komendy.

W ostatnich dniach wieluńscy mundurowi otrzymali nowy sprzęt, który wspomoże ich działania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu. Do komendy trafił oznakowany radiowóz volkswagen T6, którego zakup został zrealizowany z budżetu Policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Przekazany radiowóz to najnowsza wersja VW T6 warta 200 tysięcy złotych. Samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów, silnik wysokoprężny o mocy 150 KM. Torba medyczna z pełnym wyposażeniem znacznie ułatwi pracę policjantów w terenie. W aucie służbę może pełnić jednocześnie 5 funkcjonariuszy, a w tylnej części pojazdu znajduje się przedział dla dwóch osób zatrzymanych – wyjaśnia st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Nowy furgon będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w codziennej służbie patrolowej. Nowością w oznakowaniu pojazdu jest hasło „Pomagamy i Chronimy”,  wokół gwiazdy policyjnej znajdującej się na drzwiach radiowozu. Jak podkreślają funkcjonariusze, nowy sprzęt przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz polepszenia komfortu pracy policjantów.

Warto dodać, że to już trzeci nowy radiowóz wieluńskiej komendy w tym roku. Pierwsza była kia ceed (więcej na ten temat), a drugi – hyundai tucson (czytaj więcej).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx