R e k l a m a

Drugi dzień koncertów dla Amelki. Markus P i inni porwali publiczność [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Drugi dzień koncertów dla chorej Amelki Gidelskiej zorganizowano w niedzielę na wieluńskim targowisku. Tym razem publiczność do wspólnej zabawy porwał m.in. Markus P.

Koncerty zaczęły się około godziny 15:00 od występu Adama Morasa, ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Później bardzo energetyczny i żywiołowy koncert dał Markus P. Jak widać na naszych filmach, niemała w tym zasługa wieluńskiej publiczności. Następnie przed mieszkańcami regionu występowali kolejno Toskańsky oraz Red Queen. Dzisiejszą imprezę poprowadzili Paweł Wlazły i Patryk Płuciennik z formacji Party Time.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

To już drugi dzień charytatywnego grania w Wieluniu dla Amelki Gidelskiej. Zobaczcie, jak było w sobotę, gdy prawdziwe tłumy bawiły się na koncercie Sławomira (kliknij). Warto też przeczytać coś więcej o Amelce Gidelskiej z Naramic w gminie Biała, dla której zorganizowano imprezę (czytaj więcej).

Podobnie jak wczoraj, również i dzisiaj co jakiś czas robiliśmy transmisje na żywo z koncertów na naszym Facebooku. Zobaczcie nasze dzisiejsze zdjęcia i filmy, a jest co oglądać.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx