R e k l a m a

Ile pieniędzy udało się zebrać podczas koncertów na targowisku w Wieluniu? Podsumowanie zbiórki dla Amelki

R e k l a m a

Dwa dni wspaniałej zabawy w szczytnym celu zorganizowano na początku sierpnia na wieluńskim targowisku miejskim. Wiemy już, ile środków udało się zebrać na leczenie Amelki Gidelskiej.

W weekend 7-8 sierpnia 2021 r. na placu targowym w Wieluniu wystąpił m.in. Sławomir, Ronnie Ferrari czy Markus P. Charytatywna zbiórka z udziałem gwiazd przyciągnęła tłumy mieszkańców regionu, którzy w zamian za wstęp na koncerty kupowali cegiełki po 10 złotych. Wpływy z cegiełek oraz licytacji, które odbywały się pomiędzy koncertami, zostaną przeznaczone na leczenie chorej Amelki Gidelskiej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Rodzice dziewczynki podsumowali środki zebrane podczas wydarzenia. Udało się zebrać dokładnie 72.364,35 złotych oraz 7 euro. Rodzice są wdzięczni wszystkim, którzy wsparli ich w przygotowaniu imprezy oraz dołożyli się do ratowania ich córeczki. Zebrane pieniądze to jednak wciąż kropla w morzu potrzeb, bo na kolejną operację Amelii potrzeba aż 3,5 miliona złotych. Więcej na temat wsparcia dla dziewczynki pochodzącej z Naramic w gminie Biała możecie dowiedzieć się na fanpage’u na Facebooku.

Zobaczcie też relację, zdjęcia i filmy z pierwszego dnia koncertów (zagrał m.in. Sławomir i Ronnie Ferrari) oraz drugiego dnia zabawy (zagrał m.in. Markus P i Toskańsky).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx