R e k l a m a

Ktoś ukradł bombkę z placu Legionów w Wieluniu. Udało się go namierzyć dzięki kamerom

R e k l a m a

Wieluński ratusz opublikował dzisiaj w mediach społecznościowych wpis o poszukiwaniu sprawcy kradzieży bombki z placu Legionów. Już 50 minut później dodano, że sprawa została wyjaśniona dzięki miejskiemu monitoringowi.

Urząd Miejski w Wieluniu 12 grudnia o godzinie 11:04 opublikował na Facebooku następujący wpis: „Poszukiwany sprawca kradzieży bombki z placu Legionów. Cały teren placu jest objęty miejskim monitoringiem, w związku z czym jest kwestią czasu, kiedy zostaniesz namierzony. Lepiej będzie, żebyś sam się do nas zgłosił, zanim zostaniesz ustalony i przykładnie ukarany.”

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Już o godzinie 11:53 pracownicy ratusza dodali, że sprawa zniknięcia bombki została wyjaśniona dzięki działaniu miejskiego monitoringu. „Bombka jest bezpieczna i wkrótce wróci na swoje miejsce. Dziękujemy za czujność pracownikom monitoringu!” – uspokojono mieszkańców we wpisie.

Warto dodać, że to już kolejna kradzież ozdoby świątecznej z placu Legionów w Wieluniu. Pół roku temu dwoje młodych ludzi ukradło jedną z wielkanocnych pisanek. Więcej na ten temat: Kradzież i wandalizm na pl. Legionów w Wieluniu. Jedna z wielkanocnych pisanek rozbita, druga skradziona.

AKTUALIZACJA: Jak się okazuje, sprawa kradzieży bombki nie została jeszcze do końca wyjaśniona. Więcej na ten temat w naszym artykule: Ukradziona bombka z pl. Legionów odzyskana, ale jest uszkodzona.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx