R e k l a m a

Damian Pęcherz nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Wieluniu

R e k l a m a

Damian Pęcherz został nowym radnym Rady Powiatu w Wieluniu. Członkowie rady powierzyli mu też od razu funkcję wiceprzewodniczącego.

Uroczyste ślubowanie radnego przeprowadzono podczas ostatniej sesji, zorganizowanej w piątek, 14 stycznia 2022 r. Damian Pęcherz objął mandat radnego z ramienia Wspólnoty Ziemi Wieluńskiej po zmarłym Grzegorzu Jankowskim, który przegrał walkę z COVID-19. Przejął też po nim funkcję wiceprzewodniczącego rady. W tajnym głosowaniu za powierzeniem mu tej roli zagłosowali wszyscy radni. Pęcherz będzie też zasiadał w komisji edukacji i bezpieczeństwa Rady Powiatu w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Damian Pęcherz, podobnie jak zmarły Grzegorz Jankowski, jest policjantem w wieluńskiej komendzie. Pełni tam funkcję dzielnicowego. Odebrał niedawno wyróżnienie wojewody łódzkiego w kategorii „profesjonalny warsztat policyjny”.

– Na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. w 2021 roku ustalił i zatrzymał podpalacza stodoły w miejscowości Poręby na terenie gminy Mokrsko. Jego działania przyczyniły się również do ustalenia i zatrzymania złodziei sklepowych oraz sprawcy włamania, który ukradł ciągnik rolniczy w miejscowości Kadłub – wymieniała wówczas zasługi Damiana Pęcherza st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx