R e k l a m a

Ponad sto osób pobiegło w Wieluniu dla wsparcia WOŚP [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Blisko 150 osób wzięło udział w tegorocznym wieluńskim biegu dla wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy imprezy przemierzyli dystans 5 kilometrów.

Biegaczy nie odstraszyła nawet wyjątkowo wietrzna pogoda. Aura pokrzyżowała jednak nieco szyki organizatorom, którzy musieli zmienić trasę biegu. Pierwotnie miała ona przebiegać alejkami lasku miejskiego, ale w związku z silnym wiatrem istniało tam ryzyko łamania się gałęzi drzew, które mogłyby zagrozić biegaczom. Ostatecznie bieg odbył się po ścieżce wzdłuż dawnej kolejki wąskotorowej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Przed startem uczestnicy wydarzenia wzięli udział w krótkiej rozgrzewce przez budynkiem stadionu miejskiego. Później grupa niemal 150 osób wyruszyła w 5-kilometrową trasę. Na zakończenie grupa Wieluń Biega przygotowała możliwość zakupu cegiełek o wartości 10 złotych, z których dochód został przeznaczony na rzecz WOŚP. Wszyscy nabywcy cegiełek wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród od sponsorów.

W organizację wydarzenia zaangażowali się m.in. Wieluń Biega, OSP Dąbrowa, Wieluński Dom Kultury oraz harcerze. Zobaczcie kilka zdjęć z imprezy oraz filmik z rozgrzewki przed startem biegu.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx