R e k l a m a

24 czerwca kolejne spotkanie w sprawie budowy obwodnicy Wielunia

R e k l a m a

Wciąż trwa analiza wariantów przebiegu planowanej drugiej obwodnicy Wielunia. Kolejne spotkanie konsultacyjne w tej sprawie zaplanowano na piątek, 24 czerwca 2022 r.

Spotkanie w sprawie budowy obwodnicy w osi północ – południe odbędzie się w piątek o godz. 13:30 w sali Wieluńskiego Domu Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 5. Organizatorami są Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz firma IVIA, która przygotowuje dokumentację inwestycji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje firma IVIA, w grze wciąż pozostają trzy warianty planowanej obwodnicy – dwa po zachodniej stronie miasta i jeden po wschodniej, przez Rudę. Przebiegi wariantów sprawdzicie w naszym artykule Druga obwodnica Wielunia: W grze pozostają już tylko trzy warianty.

Pewne zamieszanie wywołała wypowiedź ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, który w Wieluniu powiedział, że wariant przez Rudę nie będzie brany pod uwagę. Więcej na ten temat w artykule Minister infrastruktury w Wieluniu. Kolejny wariant obwodnicy odrzucony. Tych informacji nie potwierdziła jednak firma IVIA, a wręcz przeciwnie – wskazała, że wszystkie trzy warianty nadal są analizowane.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx