R e k l a m a

31. finał WOŚP w Wieluniu. 110 wolontariuszy na ulicach miasta i regionu [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, w całej Polsce trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w Wieluniu, gdzie do puszek zbiera 110 wolontariuszy, a oprócz tego trwają imprezy towarzyszące, koncerty i licytacje.

Tym razem Orkiestra gra pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, a środki są zbierane na walkę z sepsą. Za organizację finału w Wieluniu odpowiada, podobnie jak w ostatnich latach, Wieluński Dom Kultury. Na ulicach miasta i regionu możemy spotkać 110 uśmiechniętych wolontariuszy, zbierających pieniądze do puszek.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak co roku, na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej zorganizowano licytację orkiestrowych serduszek. Tym razem z licytacji udało się zebrać aż 67.600 złotych. Wspomóc Orkiestrę można też przez Internet, gdzie trwają liczne aukcje wieluńskiego sztabu WOŚP. Wylicytować można m.in. voucher na reklamę w portalu INFO Wieluń (czytaj więcej na ten temat – kliknij).

Organizatorzy zapraszają też do hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu, gdzie bije wieluńskie serce Orkiestry. Z tej okazji przygotowano tam koncerty, animacje, darmowe dmuchańce i Światełko do Nieba.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx