R e k l a m a

„Zostań jednym z nas” – zachęcają wieluńscy policjanci. Trwa rekrutacja do służby w Policji

R e k l a m a

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. – To bardzo ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Jeśli chcesz w życiu wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę, a przy tym pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie – zachęca asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej komendy.

Trwa rekrutacja do służby w Policji. Mundurowi zachęcają chętnych do tego, by nie czekali i składali dokumenty aplikacyjne. Aby rozpocząć swoją karierę w tej formacji, należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu przy ulicy Warszawskiej 22a.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Przypomnijmy, że kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji muszą przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, które obejmuje m.in. testy z wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny, wywiad oraz komisję lekarską – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela.

Komendant Główny Policji wyznaczył terminy przyjęć dla osób, które pozytywnie ukończyły proces rekrutacji w 2023 roku. To 3 lipca, 23 sierpnia, 27 października i 28 grudnia.

– Każda osoba zainteresowana pełnieniem służby w Policji może uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury rekrutacyjnej w Zespole ds. Kadr i Szkolenia wieluńskiej komendy pod numerem telefonu 47 845 52 16 lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00 – zachęca Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx