R e k l a m a

Znamy gwiazdę tegorocznych dożynek gminy Wieluń. To znana formacja disco polo

R e k l a m a

Tegoroczne dożynki gminy Wieluń zaplanowano na niedzielę, 27 sierpnia 2023 roku. Tym razem impreza zostanie zorganizowana w Olewinie. Wiemy, jaki zespół będzie główną gwiazdą święta.

Dożynki gminy Wieluń to coroczne wydarzenie, obchodzone na przełomie lata i jesieni. To tradycyjne polskie święto, podczas którego mieszkańcy zbierają się, aby dziękować za obfite plony i modlić się o kolejne udane żniwa. Podczas dożynek odbywają się uroczyste msze święte, barwne korowody z tradycyjnymi strojami, występy artystyczne oraz prezentacje regionalnej kultury i kulinariów. To okazja do integracji społeczności lokalnej i promocji lokalnej tradycji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak poinformował Urząd Miejski w Wieluniu, gwiazdą tegorocznego święta plonów w gminie Wieluń będzie zespół Top Girls. Grupa zdobyła ogromną popularność dzięki swoim energetycznym i tanecznym utworom. Dziewczyny znane są z przebojów, takich jak „Jakbyś mnie zechciał”, „Mleczko”, „Nie jestem taka” i wielu innych.

Warto dodać, że ostatnie dożynki gminy Wieluń zorganizowano w Turowie. Gwiazdą wieczoru był wówczas zespół LA MARO. Więcej o całym wydarzeniu w naszym artykule: Dożynki gminy Wieluń 2022 w Turowie. Piękne święto plonów [ZDJĘCIA, FILM].

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx