R e k l a m a

Tragiczny wypadek w Osjakowie. Młody rowerzysta nie żyje. Wyjechał wprost pod ciężarówkę

R e k l a m a

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty doszło w Osjakowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 27-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 10 lipca 2023 roku, około godziny 6:30 na skrzyżowaniu ulicy Targowej z drogą krajową numer 74 w Osjakowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, rowerzysta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę renault, którą kierował 64-latek. Niestety pomimo podjętej przez medyków reanimacji, 27-letni rowerzysta zmarł.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, wykonują m.in. oględziny, zbierają i zabezpieczają ślady związane z wypadkiem oraz ustalają świadków. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów z komisariatu w Osjakowie pod nadzorem prokuratury – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa apelują o ostrożność na drogach i przypominają, że rowerzyści, podobnie jak piesi i motocykliści, należą do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego. – Z uwagi na fakt, że nie chroni ich karoseria samochodu, zdarzenia drogowe z ich udziałem często kończą się tragicznie. Dlatego tak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego – przypomina Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx