R e k l a m a

Skąd my to znamy? Znów pożar pustostanu w rejonie ul. Joanny Żubr w Wieluniu

R e k l a m a

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło nocny pożar, który wybuchł w pustostanie w rejonie ulicy Joanny Żubr w Wieluniu.

Obiekt, w którym pojawił się ogień, to położony przy ul. Zygmunta Krasińskiego budynek dawnej stolarni. Informacja o pożarze wpłynęła do służb ratunkowych w nocy z wtorku na środę (z 28 na 29 listopada 2023) około godziny 0:43. Na miejscu pojawiła się policja oraz straż pożarna.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W akcję gaśniczą zaangażowano sześć zastępów strażaków – dwa z JRG Wieluń oraz po jednym z jednostek OSP w Wieluniu, Kadłubie, Rudzie i Masłowicach. Łącznie z ogniem walczyło 7 strażaków z JRG oraz 22 druhów z jednostek OSP. Działania trwały prawie trzy i pół godziny, aż do godziny 4:06 nad ranem.

Pożary pustostanów w okolicach ulicy Joanny Żubr nie są nowością w Wieluniu. Pół roku temu, w maju 2023, mieliśmy do czynienia z całą serią pożarów, do których dochodziło w obiektach położonych właśnie w tej części miasta. W czerwcu informowaliśmy o zatrzymaniach w związku z tymi pożarami w artykułach Wieluń: Podpalacze pustostanów z ulicy Joanny Żubr w rękach policji! To osoby nieletnie oraz Wieluń: Podpalacz pustostanów przy ul. Joanny Żubr zatrzymany. To 49-letni wielunianin.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx