R e k l a m a

Burmistrz Wielunia złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie Stanowskiego

R e k l a m a

Poznaliśmy więcej szczegółów w sprawie rozwiązania umowy wieluńskiego magistratu ze spółką Marcina Najmana na wynajem hali sportowej. Najman zdradził, że to on wyszedł z inicjatywą rozwiązania współpracy. Burmistrz poinformował natomiast, że złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Krzysztofa Stanowskiego.

Gala MMA-VIP 4 nie odbędzie się w Wieluniu – informację na ten temat opublikowaliśmy dzisiaj (28 stycznia) wczesnym wieczorem w naszym artykule Nie będzie gali MMA-VIP 4 w Wieluniu! Burmistrz jednak się ugiął. Paweł Okrasa w krótkim oświadczeniu wyjaśnił, że decyzja o rozwiązaniu umowy zapadła w związku z atakiem na jego najbliższych oraz w wyniku sprzeciwu wobec organizacji wydarzenia, wyrażonego przez radnych i mieszkańców.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Więcej szczegółów na temat rozwiązania współpracy dowiedzieliśmy się z filmu opublikowanego na kanale Łódzka TV w serwisie YouTube. Wystąpili w nim wspólnie Marcin Najman oraz Paweł Okrasa. Jak podkreślił Najman, nie może być zgody na atakowanie rodziny burmistrza.

– Od kilku dni trwa permanentny atak na najbliższych Pawła Okrasy. Ja się kategorycznie nie zgadzam z tym, aby włączać w tego typu walkę rodziny, czy to moją, czy pana burmistrza, czy kogokolwiek innego – oświadczył Marcin Najman. – Tego typu praktyki, jak atakowanie najbliższych to są praktyki haniebne, na które nie ma miejsca w przestrzeni życia – dodał.

Burmistrz wyjaśnił z kolei, że w ostatnim czasie prowadził wiele konsultacji społecznych – zarówno z radnymi, przedsiębiorcami, jak i mieszkańcami. – Bardzo się cieszę, że w ten sposób zamykamy temat gali MMA-VIP 4 (…), że jak normalni, cywilizowani ludzie potrafimy siąść do stołu i kiedy jest problem, to potrafimy się z tego wspólnie wycofać – wskazał Paweł Okrasa.

Gali w Wieluniu nie ma, ale są zawiadomienia do prokuratury

Jak się dowiedzieliśmy, temat wizyty Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu ma mieć swój dalszy ciąg w prokuraturze i być może w salach sądowych. Zarówno Marcin Najman, jak i Paweł Okrasa nie zamierzają odpuścić dziennikarzowi Kanału Sportowego.

– Dzisiaj prawnik mojej spółki MMA-VIP potwierdził mi, że pierwszy pozew cywilny już dotarł do Kanału Sportowego – powiedział Najman. – W poniedziałek idzie pozew kolejny, za nazwanie gali „mafijną”. Idzie również w poniedziałek przez naszego prawnika zgłoszenie do prokuratury w związku z działaniami mającymi charakter nielegalnej konkurencji – dodał Marcin Najman.

Swoje zawiadomienie do prokuratury złożył też burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. – Złożyłem dzisiaj w Prokuraturze Rejonowej w Wieluniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez pana Krzysztofa Stanowskiego, polegającego na próbie skorumpowania funkcjonariusza publicznego w postaci burmistrza. Zostało to przyjęte przez prokuraturę i sprawa się toczy – poinformował burmistrz.

Paweł Okrasa zaprosił też do Wielunia Marcina Możdżonka, Marcina Gortata oraz naukowca Tomasza Rożka, którzy zapowiedzieli, że odwiedzą miasto, jeśli nie odbędzie się tu gala MMA-VIP 4. Jak zapowiedział z kolei Marcin Najman, gala zgodnie z planem zostanie zorganizowana 5 marca 2022 roku, tyle że w innym miejscu. Ma to być obiekt prywatny.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
220 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wawa
2 lat temu

Jak on jest najmądrzejszy w tym Wieluniu to fajnie tam macie 😀

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  wawa

Pan burmistrz jest wybitnym obywatelem wielunskiej gminy miejsko-wiejskiej. Gdy wszyscy bali sie pandemii, on odwaznie urzadzil dozynki, na ktorych calowal chleb, kroil go golymi lapami a pozniej czestowal ludzi. jezeli to nie jest dowod wyjatkowego intelektu, to nie wiem, co jest.

H4M
2 lat temu

Nagroda dzbana dekady należy do…
Jak można złożyć zawiadomienie do prokuratury o łapówę, jak to wszystko było przed kamerami i nic takiego tam nie padło, prócz skrótu myślowego.
Czy ten wasz burmistrz coś bierze? Przecież robi siebie idiotę roku, co ja gadam dekady.

aS12342
2 lat temu

Nie mozna dopuscic zeby zwykli ludzie pieniedzmi demokratycznie zaglosowali kupujac bilet czy chca tej gali czy nie. Wiadomo ze zwykli ludzie to debile. Dlatego powinnio sie nawet w takich sprawch 5 rzednych pozbawiac ich glosu.

Komentator
2 lat temu

O co chodzi z tym burmistrzem? Przcież on przykłada sobie polityczny rewolwer do głowy i pociąga spust raz za razem. Jeśli nawet na początku nie wiedział co to te całe mma vip (nie musiał, spoko), to miał kilka okazji żeby wyjść z tego z twarzą, nikt by nawet nie mruknął. A on się zachowuje całkowicie irracjonalnie, będąc na przegranej pozycji, budzącej odrazę i sprzeciw dojrzałego społeczeństwa, a imponującej najwyżej głupim dzieciakom i patusom.

Kompletnie nie potrafię sobie wyobrazić motywacji jaka tym człowiekiem kieruje. Tak głupim być się chyba nie da, korupcja ani zastraszenie też nie tłumaczy tego co robi. No nie mam pomysłu.

Cała sprawa powinna się zakończyć na tym że odwołuje imprezę zawczasu, oświadczając publicznie że taka rozrywka nie leży w jego zainteresowaniu i nie miał pojęcia co chce promować pan Najman.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Komentator

Pan Burmistrz jak prawdziwy szachista przewiduje 6 krokow do przodu. Jeszcze sie zdziwimy jakie cudowne pomysly legna sie pod ta bujna grzywa. Sam sobie kupilem dzisiaj w biedronce szuwaks, zeby upodobnic sie do tego wybitnego stratega. Dzwonilem tez do brata, ma mi zamowic w hurtowni akwarium, filtr i napowietrzacz. Rybki se zlowie w kanale.

Mieszkaniec
2 lat temu

Ale zwroty akcji, najpierw mówi że to łapówka i tego nie przyjmuje. Wręcza jakieś bzdetne puchary, potem mówi ze jednak nie chce tej gali i chce inną a na koniec oskarża Stanowskiego o korupcję XD Masakra co za dzban.

Komentator
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec

Warto dodać że oskarża pana Stanowskiego o próbę wręczenia łapówki, jednocześnie publicznie domagając się wręczenia tej łapówki. Absurd.

asdfgh
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec

No najlepsze jest to, że teraz oczekuje że ta druga gala się odbędzie. I korupcji moglibyśmy mówić, gdyby Pan Stanowski przyszedł i powiedział: “Słuchaj Pawełku, odwołaj galę, a ja Ci dam 30 tysiecy do łapy”. Tutaj padłą propozycja zrobienia innego eventu dla gminy, na normalnych zasadach rynkowych. Lepsza oferta i tyle

111111
2 lat temu

Wyjazd z wielunia!!!

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  111111

Wielun powinien stac murem za swoim burmistrzem, wybranym w demokratycznych wyborach. Jest to czlowiek o nieskazitelnej uczciwosci, wolnosciowiec, nie skazony jakimis wiadomosciami ze swiata. Interesuje go jedynie Wielun, rybki, dobra kawa i smaczne obiady. W dodatku jest fanem piesciarstwa, myslnie poz achodniemu nazywanego boksem. Udowodnil to przez powieszenie sobie na scianie w gabinecie koszulek dwoch reprezentantow polski w pilce noznej.

Zuza
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

I do tego nie skażony myślą

Movt@wp.pl
2 lat temu

Ludzie chwalcie swojego burmistrza dzięki niemu jesteście na ustach całej Polski, nagroda dzbana roku zdobyta już w styczniu 😀 proponuję 🏆 na zachętę

Janek
2 lat temu

Wstyd mi teraz za takiego burmistrza

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Janek

Pan Burmistrz zostal wybrany w demokratycznych wyborach przewazajaca iloscia glosow. Gdzie byles Janek, jak byly wybory? Siedziales w domu i narzekales, ze nic sie w tym kraju nie zmieni siorbiac rosol z makaronem?

Falcon
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Pozostali kandydaci na Burmistrza musieli być jeszcze gorsi skoro jego wybrali albo musiał być wybrany bo mu się należy 😁

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Falcon

Drugie miejsce zajal Pan Posel Pawel Piotr Rychlik, ktorego pan burmistrz zmiazdzyl wynikiem 8771:2705 w drugiej turze.

Polka na 100 procent....
2 lat temu

Dlaczego trzeba od razu przekreślać człowieka. Pan Najman jest osobą wierzącą i ma fajną rodzinkę. Ja jestem za żeby dać szansę . Popieram Pana Pawła Okrasa. Jest dobrym burmistrzem… Kto inaczej pisze jest komuchom. Trzymaj się Burmistrzu…niech Bóg cię błogosławi.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Polka na 100 procent....

W koncu jakis glos rozsadku. Pomodlmy sie za Pana Burmistrza i Pana Najmana. Dobry Panie Jezu, daj im rozum i wroc godnosc.

Wuj
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Polka na 100 procent....

Najman bolcował swoją żonę zanim była jego żona. To nie po chrześcijańsku…

M. M.
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wuj

A który nie bolcowal swojej żony przed ślubem, żeby sprawdzić czy nie jest dziurawa

WKS WIELUN
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wuj

Okrasa też haha

Syk
2 lat temu

Burmistrz chyba ma problemy z rozumieniem w języku polskim.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Syk

Pierwszym jezykiem Pana Burmistrza jest jezyk rzymski. Chyba chodzi do LO 1 na polski, ale raczej zdalnie. To tylko moja hipoteza.

kuuulaaa
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Świetnie zna tzw. rzymski z kartki 😉

Norma
2 lat temu

Burmistrz, weź się nie kompromituj dalej to pozwami

Obywatel
2 lat temu

Akurat zarzuty są prawidłowe, to była próba skorumpowania przez stanoskiego urzędnika państwowego, moim zdaniem burmistrz słusznie zrobił

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Obywatel

Pan Burmistrz jest nieskazitelna osoba o niepopszlakowanej opinii. Kazde jego doniesienie powinno pominac zwykla droge sadowa i miec moc wyroku.

Falcon
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Każde doniesienie Pana Burmistrza powinno być oprawione w złotą ramkę i puchar i służyć jako wzór doniesień😁

Mario
2 lat temu

Mam nadzieję, że prokuratura czy sąd uświadomi Pana burmistrza. A w efekcie jego ignorancja i buta powinny kosztować go stanowisko.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mario

Pan Burmistrz powinien spedzic na stanowisku cala, pelna kadencje. Wybrali Go mieszkancy Wielunia, wiec niech trwa na stanowisku. Jako symbol. Tak, to Nasz burmistrz, tak, to Nasz Wielun. Ja tam do wyborow nie chodze, co mnie to interesuje.

Żenada
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Taki sam jak ten burmistrz… pewno ojciec albo jakiś przydupas

Zawsze Zadowolony
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Skoro mieszkańcy go wybrali to może teraz mieszkańcy powinni go odwołać?

Może referendum?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Zawsze Zadowolony

Mieszkancy powinni pogodzic sie z decyzja 33 procentowej wiekszosci. Dopiero, jak jest tragedia, to sie zapina pasy? Spolecznosc zadecydowala i nalezy to uszanowac, jednoczesnie zyczac im szerokiej drogi. Przygladac sie i moze nastepnym razem myslec inaczej. Jest to chyba najlepszy przyklad Polski gninnej, z dobra kawa i fajnym obiadem. Tak wyglada nasz Polski dom, budujemy po cegielce, zaczynajac od cegielki w Wieluniu.

Mario
2 lat temu

Jakie korumpowanie urzędnika. Przecież tobyla oferta dla miasta i to w dodatku złożona jawnie. Na taczki pustaka i wywóz…

Zawsze Zadowolony
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mario

Burmistrz upierał się, że umów należy dotrzymywać i tym samym odrzucił ofertę imprezy integracyjnej z osobami znanymi ze świata sportu i nauki oraz przyczynił się do uszczuplenia budżetu miasta odrzucając bardziej korzystną finansowo ofertę.

A później zrezygnował z imprezy której początkowo bronił tym samym podwójnie przyczyniając się do podwójnego uszczuplenia budżetu miasta bo nie tylko nie będzie konkurencyjnej imprezy, ale nie będzie również tej którą bronił

xDDDD

Kajtek
2 lat temu

Gdybyś ty niedźwiedziu w swojej kniei sobie cicho siedział to by się wojski o tobie nigdy nie dowiedział , a tak to wie cała Polska .

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kajtek

Paweł chłopisko niezwykle poczciwe,
Troche ułomne, ale za to kłótliwe.

tata
2 lat temu

widzę że artykuł trochę uzupełniony do ocenzuroawanego z wczoraj, ale i tak nie wszystko co bylo przed
Na spotted skasowali moje pytanie o to,zawsze myślałem, że cenzura wpisów komentarzy jest tylko obraźliwych a tu widać, że też nieprzychylnych wpisów

Krystian
2 lat temu

Co tu pisać… Każdy widział i słyszał tego błazna. Sam sobie jeste winny ten osioł🤣

Piecu
2 lat temu

Przestań sie Pan ośmieszać. Jesteś skompromitowany, mogłeś sie nie wychylać to by ludzie nie wiedzieli kto nimi zarządza

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Piecu

Pan Burmistrz nie zarzadza ludzmi, tylko gmina. W Wieluniu oplaty za smieci sa najprawdopodobniej najnizsze w Polsce. Jest to dosyc symptomatyczne.

Sdret
2 lat temu

Wieluń bedzie mi sie kojarzyl od teraz z blaznem

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sdret

Mi sie bedzie kojarzyl z Szawłem z Tarsu, ktorego Pan Burmistrz umiescil sobie na scianie obok koszulki Krychy. Nie wiem, kto mu to podpowiedzial. Pewnie jakis kolejny mistrz intelektu. Panie Burmistrzu. W Liscie do Rzymian św. Paweł pisze glownie o tym, ze Jezus oddal za nas zycie, abysmy byli zbawieni. A droga do zbawienia jest sprawiedliwosc, nie masaz Rzymski.

Alberto
2 lat temu

Ludzie kochani jak ma być dobrze w tym kraju gdy na urzędach mamy takich ludzi. Ciekawe jak przegra sprawę to kto za to zapłaci burmistrz czy urząd miasta ? Można kupić długi pana burmistrza a ten w oczy mówi nam że nie ma długów . Ma zadatki na polityka.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Alberto

Ja tez mam dlugi, kredyt hipoteczny, debet. Wiecej niz Pan Burmistrz. Ale mnie nikt nie wystawil na stronie, bo splacam.

Wstyd
2 lat temu

Mieszkańcy Wielunia. Petycja o odwolanie ze stanowiska. Gdzie są radni, pytam? Panie Wojewodo niech Pan reaguje! To wstyd i dla Pana że taki człowiek jest burmistrzem

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wstyd

Pana Burmistrza nie nalezy odwolywac. On jest symbolem, wrecz latarnia wiejska. Jego swiatlo oswietla wszystkie grzechy polskiej wladzy gminnej. Dobry chlop, do kosciola chodzi, dzien dobry mowi, szwagrowi prace zalatwil. Takie poczciwe chlopisko. Polecam popatzryc na zdjecia z poczatku kadencji i teraz i sobie porownac, a pozniej zapytac babci, albo mamy, czym sie wojt czy burmistrz zajmuje, albo starosta. Ot taka nasza piekna Polska pod flaga bialo-czerwona.

Gosc123324
2 lat temu

Ale Słowika można było włączać, Najman nawet nie wiem jak skomentować to co masz a raczej czego nie masz w głowie…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Gosc123324

Jaki Pan Najman jest, kazdy widzi. Nie ma sie co pastwic nad czlowiekiem. Tutaj mamy do czynienia z czlowiekiem, ktory siada pod Naszym Orłem. Ogladalem sesje rady miejskiej z Wielunia. Tylko Pan Burmistrz siedzial pod Naszym Orlem, nawet sobie tak kamere ustawil z dolu, zeby bylo widac, bo orzel byl na gorze, a jego ogorzala twarz bylo widac z dolu, co jest niekorzystne dla kazdego grubasa. Wiem, bo jestem. Pan Burmistrz jest najwiekszym patriota, jakiego znam.

Rury fi
2 lat temu

Jak można wybrać na burmistrza człowieka ,który nic nie wie nic nie ogląda albo go nic nie interesuje.Sam to mówi w tym wywiadzie.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Rury fi

Bardzo prosto.
“koronawirus. Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa wrócił z Włoch. Zamiast kwarantanny poszedł do pracy budząc panikę wśród pracowników urzędu.
Ktos mu z Włoch pomógł

Mieszkaniec z woj. Lubelskiego
2 lat temu

Zaraz zaraz… Czy ten człowiek pomyłkowo osadzony na stanowisku reprezentujący Wieluń i jego mieszkańców rozumie na jakieś podstawie składa wniosek do prokuratory? Ta oferta, o której mowa w materiale filmowym jaka przedstawił Pan Stanowski nie jest oferta materialną dla osoby w postaci burmistrza Tylko dla całego Wielunia i jego mieszkańców. Owe propozycje oscylują na bardzo ciekawe wydarzenia sportowo – kulturowe o charakterze rozrywki. Jeżeli mowa o korupcji jaka niby miałby sie podjąć pan Stanowski to moje pytanie brzmi, jaką korzyść by z tego miał? Pan Krzysztof chciał pokazać mieszkańcom tego miasta, że można robić ciekawe imprezy na które zasługują mieszkańcy tego miasta, a nie impreza z udziałem grup kojarzonych z marka przestępcy.

Przykro mi i żal mi Was drodzy mieszkańcy Wielunia, że reprezentuje Was człowiek mocno infantylny. Ten materiał filmowy z wywiadem okazał prawdziwa naturę burmistrza… Blazenada. U was nie trzeba cyrku zapraszać bo sam wlodarz miasta to niezły osobnik latający po arenie z czerwonym nosem.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec z woj. Lubelskiego

Nie znam sie na prawie, wiec chetnie sie wypowiem. Pan Burmistrz uzywa czegosc, co w Prawie Rzymski nazywa sie “ex asino”. Jest to typowa taktyka uzywana przez kogos, kto w Prawie rzymski nazywa sie “hydriam”. Mam nadzieje, ze pomoglem.

Okolice wielunia
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec z woj. Lubelskiego

To prawda ,wstyt za takiego burmistrza🤭🤭

Falcon
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec z woj. Lubelskiego

Może się okazać, że Pan Burmistrz sam na siebie złożył doniesienie o ściganie osoby za niepopełnione przestępstwo. Może się okazać w postępowaniu wyjaśniającym, że sam usiłował przekupić dziennikarza jakimiś pucharami i innymi gadżetami chcąc go skłonić do określonego zachowania. Śliska sprawa.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Falcon

Nie znam sie na prawie, wiec sie chetnie wypowiem. Pan Burmistrz, to jest moja hipoteza, zasiegnal opinii Departamentu Prawnego Urzędu Miasta i Gminy w Wieluniu w postaci Pani Marysi z ksiegowosci i dowiedział się, ze jego argumenty są zasadne.

Irma
2 lat temu

Stanowski wręczał “łapówkę”, a teraz burmistrz tę “łapówkę” przyjął…. Fajny ten burmistrz, taki nielogiczny.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Irma

Pan Burmistrz jest niezwykle logicznym człowiekiem. Świadczy o tym jego zamiłowanie do rybek. Jak powszechine wiadomo, rybki zapominają wszystko po 5 minutach.

Spec
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

“Jak powszechna wiadomo” – czyli coś tam wiem ale nie wiem skąd 🙂
Łososie po latach pamiętają miejsce swojego urodzenia. Nawet moje rybki akwariowe pamiętają pory i miejsce karmienia 😀

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Spec

Zgadza sie, uzylem skrotu myslowego. Moje rybki w zamrazarce nic nie pamietaj. Wiem, bo czasem z nimi rozmawiam. Tylko tak metnie sie gapia.

Robert
2 lat temu

Wieluń przeprasza za burmistrza.

Toperz
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Robert

Przyjęte.

Paweł
2 lat temu

Dobrze się stało, że ta sytuacja wyszła na światło dzienne. Obserwując materiały które dotyczą tej sprawy odnoszę dziwne wrażenie, że w tym Wieluniu jest coś nie do końca ok. Warto by się temu wszystkiemu przyglądało jakieś CBA lub CBŚ. Aż kipi dziwną, niejasną, niechętną do wyjaśnienia relacją pomiędzy gangusami a …..a wiadomo kim;)

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Paweł

Nie doszukiwalbym sie tu drugiego dna. Wystarczy popatrzec na mila, przyjacielska, dziobata twarz Pana Burmistrza. To taka Polska gminna, gdzie szef Polmozbytu zna sie z włascicielem lokalnej restauracji i tak sobie siedza i debatuja. Znamienne, ze Pna Burmistrz proponuke kawe i dobry obiad. Jakby to byly lata 80-te, gdzie mieso bylo na kartki. Pan burmistrz umyslowo znajduje sie w tych czasach. Krasne dozynki, obiadki. Uwazam go za wzorowego człowieka i prawdziwego patriote. Mowie to jako posiadacz kategorii wojskowej A.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Nie wiem za co dostaje minusy. Uwazam, ze Pan Burmistrz jest jedna z najlepszych spraw, jakie sie pojawily w Polsce od czasu budowy Pawiaka, ratusza w Wieluniu i krojonego chleba. Kazdy moze na niego spojrzec, pozniej w lustro i nawet jak nie ma nosa, to moze poczuc sie lepiej.

Sebastian S.
2 lat temu

Z tego co widziałem z filmiku burmistrz nie przyją oferty stanowskiego na zamiane gali na spotkanie z innymi gwiazdami których proponował Stanowski. Teraz wycofuje sie z gali i liczy na to że Gortat i inni przyjadą mimo ze odrzucił oferte Stanowskiego i zapewne liczy na te 50 tyś (nie pamiętam juz ile Stanowski proponował). Teraz burmistrz obruci kota ogonem i będzie żądał spełnienia obietnicy Stanowskiego mimo że ją kategorycznie odżucił… A żekome ataki na ich rodziny (to tylko moje zdanie) to skuteczna próba usprawiedliwienia i utorowania sobie drogi do wycofania sie z gali.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sebastian S.

Pan Burmistrz jest mądrym człowiekiem i twardym negocjatorem. Pierwotnie odrzucił propozycję Pana Stanowskiego, żeby mieć lepszą kartę przetargową. Teraz zapewne wynegocjuje 50K PLN i Magica Johnsona w Wieluniu.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sebastian S.

Pan burmistrz jest tak dobrym włodarzem, że na dożynkach w 2021 gołymi łapami kroił chleb, ten chleb, z polskiej ziemi i czestował gości. To człowiek, który się wirusom nie kłania. Wolnościowiec i konkubent stanu.

Henryk Markoni
2 lat temu

Tak jeszcze sie zastanawiam. Jezeli gmina Wielun ma najnizsze podatki od transportu w Polsce, to na czym zarabia? Na rozjezdzaniu drog przez TIR-y? Na halasie za oknem dla zwyklych mieszkancow? Sam mieszkalem przy drodze krajowej. Spac sie dalo po kilku latach, jak siostra sie ze mna zamienila na pokoje.

Marcin
2 lat temu

Panie burmistrzu ! Panu już dziękujemy

Henryk Markoni
2 lat temu

Moze ktos Panu Burmistrzowi przeczyta komentarze, bo On nie korzysta z internetów. Panie Burmistrzu, ja z moim burmistrzem z miasta 20-tysiecznego jestem na ‘ty’. Pan na ‘ty’ juz teraz tylko bedzie z ta pania, co panu bujna grzywe czesze.

Klapio
2 lat temu

Za sponsoruje taczke dla burmistrza wielunia…… Tylko kierowca potrzebny

Henryk Markoni
2 lat temu

Ważę ok. 200 kg. Można powiedzieć, że gdy idę do Biedronki to prowadzę dużą firmę transportową. Myślałem, żeby zarejestrować działalność w Bydgoszczy, bo tam jest linoskoczek, ale w Wieluniu lepszy cyrk i mniejsze podatki. Kuchia Okrasy tez spoko, szczególnie lubie pstrągi z Lidla.

Pytania
2 lat temu

A pan burmistrz (celowo z malej litery) ma jakies biuro prawne w tym urzedzie? Naprawde nie ma nikogo, kto by powiedzial, ze robi z siebie idiote? Jakim cudem taki czlowiek zostal burmistrzem?

Norbi
2 lat temu

A teraz całą Polska jedzie rejestrować swoje ciężarówki do Wielunia…
Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od EWI to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie łódzkie, w mieście Wieluń:)

Norbi
2 lat temu

Burmistrza do prokuratury za przyjęcie propozycji korupcyjnej? Bo chyba ją przyjął zapraszając Gortata, Możdżonka i Rożka?:)

Wow
2 lat temu

Czy to jest zwiastun nowego filmu głupi i głupszy ?

Jurek
2 lat temu

Jestem z Wielunia i jest mi po prostu wstyd że taka osoba stoi na czele mojego miasta. No ale cóż reprezentuje on swoich wyborców…

Bbbb
2 lat temu

Ogladam kanał sportowy i lubie Stanowskiego ale za wywlekanie jakiś brudów na temat długów? Przegięcie i dużo stracił a co do burmistrza skoro wybrało go tyle osób to znaczy że jest dobry decyzja w sprawie gali odbiła się za dużym echem i trochę przecholował ale i tak myślę że to porządny człowiek i sprawdza się na swoim stanowisku.

Prawo
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bbbb

Niech Najman zapłaci swoje długi zasądzone w prawomocnym wyroku, a nie gębe wyciera sobie prawem. Prokuratura powinna sie zająć słupowaniem jego żony w spółkach, kiedy to on jest faktycznym beneficjentem.

nasrudinzorba
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bbbb

Dokładnie, nierozumiem dlaczego obsmarował typa, tylko dlatego że ten miał inne zdanie. Być może nie powinien udostępniać im sali, ale nie poza tym nie powinien też ustępować.
Event można bojkotować w prostszy sposób, tzn. nie kupować PPV, nie wybierając się na niego. Ludzie powinni decydować, wymiar sprawiedliwości nie zakazał typom organizacji gali, więc mieli do tego prawo.

Paweł
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bbbb

Klakierom też podziękujemy za chwilę

Magda
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bbbb

Porządny człowiek tak ? Po twoich błędach ortograficznych i stylu wypowiedzi widać że jesteś idiotą dlatego podoba Ci się burmistrz

Retro
2 lat temu

I teraz pytanie. Skoro burmistrz uważa że kwotą 30tys za hale oraz wizytami wybitnych sportowców oraz naukowca Stanowski chciał go przekupić a teraz mówi że zaprasza to czy nie jest to jawne przyjęcie łapówki? Sam na siebie bat ukręcił. Tak czy tak wyjdzie na dzbana.

Obywatel
2 lat temu

To jest ten prezydent który pucharem chciał stanowskiego przekupić…. A jak ten nie wziął… to poszli w donosy prokuratorskie !!! A korupcja bije im z oczu !!! Straszenie sądami taak potrafią TYLKO kapusie

Asia
2 lat temu

Mieszkańcy Wielunia wybrali burmistrza za nazwisko, bo chyba nie są taki głąbami jak on

Pawel
2 lat temu

Ten Burmistrz to największy dzban i dureń jakiego widziałem

Bbbb
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Pawel

A ilu ich widziałeś dzbanie?

HHH
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bbbb

Panie burmistrzu, pan się uspokoi.

Mafia precz
2 lat temu

Przecież ten burmistrz i Najman nadają na tym samym niskim poziomie 🤣 teraz wymyślili jakaś śpiewkę o straszeniu rodziny, a ani słowa o wojewodzie który jasno powiedział że nie zgadza się na takie gówno. Wracając jeszcze do rzekomego zastraszania rodziny które to niby dla najmana jest haniebne to ja się pytam czy jak słowik i jego banda nie tylko zastraszał rodziny ale porywali gwałcili i mordowali to nie było haniebne? Prawda jest taka że ta marionetka Najman nigdy nie zrozumie co robi i jakim jest ignorantem nastawionym na jakikolwiek zysk bo jest za mocno ograniczony umysłowo.

Retro
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mafia precz

On to rozumie i nawet jeśli nikt nie wykupi PPV to i tak ogłosi sukces bo pieniądze Słowik gdzieś wyprać musi.

adax
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mafia precz

Oceniając i ubliżając komuś napewno nie jesteśmy lepsi

szogun
2 lat temu

nie miesci mi sie w glowie, jak mozna byc tak ograniczonym jak ten burmistrz. kojarzy mi sie on z takim soltysem ze wsi zabitej dechami. dramat

Got
2 lat temu

Grunt pod nogami mu się zaczął palić to wymyślają teraz wymówki

Nieznajomy
2 lat temu

Dlaczego w tych dyskusjach porusza się temat zjazdu pedofilów tego tez nie powinno być .

Mega
2 lat temu

Ale łacinę z kartki czytać lumie

Podatnik
2 lat temu

Okrasa NICZEGO, ABSOLUTNIE NICZEGO nie zrozumiał. To jest bardzo prosty, bardzo ograniczony człowiek, który właśnie zrobił burzę mózgów z Najmanem i nagrał filmik na którym Najman… reklamuje swoją galę 😂😂

Mieszkaniec
2 lat temu

Panie Okrasa
Wstyd dla stanowiska jakie Pan piastuje.
Współczuję mieszkańcom takiego reprezentanta miasta.
Jest Pan zwykły chciwym, prostym człowiekiem który zasłania się wiarą a jednocześnie jest złośliwym , mściwym i bezczelnym kłamcą!!!

Maciuś
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mieszkaniec

Najman i okrasa prostaki

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
220
0
Podziel się swoją opiniąx