R e k l a m a

Burmistrz Wielunia złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie Stanowskiego

R e k l a m a

Poznaliśmy więcej szczegółów w sprawie rozwiązania umowy wieluńskiego magistratu ze spółką Marcina Najmana na wynajem hali sportowej. Najman zdradził, że to on wyszedł z inicjatywą rozwiązania współpracy. Burmistrz poinformował natomiast, że złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Krzysztofa Stanowskiego.

Gala MMA-VIP 4 nie odbędzie się w Wieluniu – informację na ten temat opublikowaliśmy dzisiaj (28 stycznia) wczesnym wieczorem w naszym artykule Nie będzie gali MMA-VIP 4 w Wieluniu! Burmistrz jednak się ugiął. Paweł Okrasa w krótkim oświadczeniu wyjaśnił, że decyzja o rozwiązaniu umowy zapadła w związku z atakiem na jego najbliższych oraz w wyniku sprzeciwu wobec organizacji wydarzenia, wyrażonego przez radnych i mieszkańców.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Więcej szczegółów na temat rozwiązania współpracy dowiedzieliśmy się z filmu opublikowanego na kanale Łódzka TV w serwisie YouTube. Wystąpili w nim wspólnie Marcin Najman oraz Paweł Okrasa. Jak podkreślił Najman, nie może być zgody na atakowanie rodziny burmistrza.

– Od kilku dni trwa permanentny atak na najbliższych Pawła Okrasy. Ja się kategorycznie nie zgadzam z tym, aby włączać w tego typu walkę rodziny, czy to moją, czy pana burmistrza, czy kogokolwiek innego – oświadczył Marcin Najman. – Tego typu praktyki, jak atakowanie najbliższych to są praktyki haniebne, na które nie ma miejsca w przestrzeni życia – dodał.

Burmistrz wyjaśnił z kolei, że w ostatnim czasie prowadził wiele konsultacji społecznych – zarówno z radnymi, przedsiębiorcami, jak i mieszkańcami. – Bardzo się cieszę, że w ten sposób zamykamy temat gali MMA-VIP 4 (…), że jak normalni, cywilizowani ludzie potrafimy siąść do stołu i kiedy jest problem, to potrafimy się z tego wspólnie wycofać – wskazał Paweł Okrasa.

Gali w Wieluniu nie ma, ale są zawiadomienia do prokuratury

Jak się dowiedzieliśmy, temat wizyty Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu ma mieć swój dalszy ciąg w prokuraturze i być może w salach sądowych. Zarówno Marcin Najman, jak i Paweł Okrasa nie zamierzają odpuścić dziennikarzowi Kanału Sportowego.

– Dzisiaj prawnik mojej spółki MMA-VIP potwierdził mi, że pierwszy pozew cywilny już dotarł do Kanału Sportowego – powiedział Najman. – W poniedziałek idzie pozew kolejny, za nazwanie gali „mafijną”. Idzie również w poniedziałek przez naszego prawnika zgłoszenie do prokuratury w związku z działaniami mającymi charakter nielegalnej konkurencji – dodał Marcin Najman.

Swoje zawiadomienie do prokuratury złożył też burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. – Złożyłem dzisiaj w Prokuraturze Rejonowej w Wieluniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez pana Krzysztofa Stanowskiego, polegającego na próbie skorumpowania funkcjonariusza publicznego w postaci burmistrza. Zostało to przyjęte przez prokuraturę i sprawa się toczy – poinformował burmistrz.

Paweł Okrasa zaprosił też do Wielunia Marcina Możdżonka, Marcina Gortata oraz naukowca Tomasza Rożka, którzy zapowiedzieli, że odwiedzą miasto, jeśli nie odbędzie się tu gala MMA-VIP 4. Jak zapowiedział z kolei Marcin Najman, gala zgodnie z planem zostanie zorganizowana 5 marca 2022 roku, tyle że w innym miejscu. Ma to być obiekt prywatny.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
220 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nejman
2 lat temu

Gala Vip 4 odbedzie sie w klubie Protector w Białej koło Wielunia!

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Nejman

Jest to ciekawa koncepcja, ale sprawdzilem na mapie zasiegu sieci. W Białej Pierwszej, gdzie znajduje się ten wspaniały klub, nie ma nawet zasięgu LTE na zewnatrz, nie mowiac o 5G. Nie znalazlem tez duzej sieci kablowej, ktora podciagnela do Białej swiatlowod. Moze byc problem z transmisja 4K. Ale jezeli sprawa sie potwierdzi, to gratuluje Bialej pieknej Gali i super klubu.

Dede
2 lat temu

Za takiego burmistrza, to tylko wstyd. Ten Nejman czy coś tam, to też obciach

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Dede

Pan Burmistrz zachowal sie jak kazdy rozsadny strateg, wykonal krok do przodu. Wierze jednak, sledzac poczynania Pana Burmistrza, ze jego konsyliacyjna natura i swietne rozeznanie w sprawach publicznych, pozwola uniknac duzego zamieszania. Doniesienie rzekomo zostalo zlozone, poczekajmy na komentarz Pana Burmistrza. Jak mawiali Rzymianie alea iacta est, wiec czekajmy na, wg mojego najlepszego rozeznania, pozytywne i wesole zakonczenie sprawy. Zalecam unikac mocnych slow, duzej dawki humoru i satysfakcji z pogody, ktora dzisiaj nam dopisuje.

Adams
2 lat temu

Gala i tak się odbędzie…. Wieluń mógł zarobić sianko a tak to niech Mozdzonki Gortaty zapłacą. Tego ostatniego stać

Maximus
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Adams

Są w życiu jeszcze inne wartości niż ‘sianko’.

Jus
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Maximus

Jakie wartości…? Stanowski użył swoich wpływów, żeby wykosić konkurencję dla Gromdy… Moralne uniesienia to tylko zasłona dymna.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Maximus

Sa 3: usmiech bombelka, dobra kawa i dobry obiad.

Twój brat
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Adams

Człowieku co to za brednie piszesz. Gdybyś był dotknięty przez te grupy przestępcze bezpośrednio to inaczej byś gadał.

Jarek
2 lat temu

Takich bzdur jak ci panowie wygadują to jeszcze nie słyszałem

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Jarek

Ja kiedys, przechodzac przypadkiem po ulicy, slyszalem, jak znany polityk, obecnie czlonek parlementu, stojac na schodach do publicznej toalety, opowiadal o krzywiznie banana i konsekwencjach tegoz dla niepodleglosci Polski. Trzeba sie poruszac w odpowiednich kregach, zeby poszerzyc wyobraznie. Pozdrawiam serdecznie.

Amelinium
2 lat temu

Panie burmistrzuDziękuję że w swojej mądrości dał się Pan wyciągnąć w cyrk największego klauna w tym kraju,przy okazji z rzucił Pan maskę z twarzy pokazując jak bardzo prostackim i żenującym jest Pan człowiekiem.

Sportowcy, naukowiec, turniej e Sport i 30k do kasy miasta choć by na obiady w szkołach… Wieluniacy i Wy nie protestujecie w sprawie odwołania tej kanalii?!😁

Bruno
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Amelinium

Przecież sami go wybrali głosami 98%.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bruno

Nie do konca. Na Pana Burmistrza w II turze zaglosowalo 8771 uprawnionych, co stanowi ok. 33% wszystkich uprawnionych do glosowania (26095 osob). Uzyskal w ten sposob wynik ok 76% glosujacych, co nalezy uznac za druzgocace zwyciestwo. Mieszkancy Wielunia zadecydowali i powierzyli zaufanie na spracowane, polskie rece Pana Burmistrza.

John Wayne
2 lat temu

Niezły ten burmistrz mięczak

Real boxer
2 lat temu

To Marcinek tak sobie siedzi i czyta te komentarze, a czerwony jak burak przy tym, tak jak Stano publicznie poinformował że jest zwykłym zerem i dłużnikiem uciekającym od komorników i długów 😂 Stano Dawaj więcej takich info, Jechaj z Najmanem jak z g….. W pole w rozrzutniku 😂

Asek
2 lat temu

Podaję go do prokuratury jednocześnie przyjął korzyść w postaci. Gortata i Moźdzonka

Arek
2 lat temu

Pan Okrasa właśnie chce przebić Marcina w konkursie na błazna roku i wszystko roztrzygnie się w styczniu.

Real boxer
2 lat temu

To jak tam Najman po spłacał już długi skoro jego spółka idzie na wojnę z Stanowskim? Przecież Stanowski pogrąży i Najmana i Okrasę, ale może wreszcie tego inbecyla Najmana usuną z życia społecznego bo sportowcem to On nigdy nie był, a Burmistrz Wielunia straci swój stołek, bo radni wreszcie przejrzeliście na oczy, Stanowski Cała Polska za Tobą

Mikołaj
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Real boxer

Nie panikuj, nie cała! Takiej sprzedajnej …urwy jak stanowski to ze świecą szukać

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Mikołaj

Jako osoba, ktora siedzi przy swiecach zrobionych przez mame, w celu ogrzania niewielkiej powierzchni, ktora zajmuje, korzystajaca z laptopa i komorki z internetem, ktore naladowala w pobliskim centrum handlowym, uwazam, ze moja swieca oswietla wiecej.

Kamila
2 lat temu

Wstydziłby się i pan Marcin Najman i pan Paweł Okrasa tymi wnioskami do sądu, czyżby mieli tam “chody” i myślą że unikną kompromitacji? Dobrze ,że są ludzie ,którzy ukazują nam kuriozalne zachowania pseudo celebrytów.

Lor H
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kamila

Te zawiadomienia upadną, to nie ma podstaw aby mieli jakiekolwiek szanse na wygranie spraw. Każdy może sprawę zakładać a to nie oznacza że zostaną osoby skazane

163yew
2 lat temu

To nie było przekupstwo tylko teleturniej więc okrasa przegra xD

Kawał świni
2 lat temu

Z tego burmistrza. gościu jest tak skompromitowany, że wojewoda upadł chyba na głowę skoro jeszcze go trzyma na stołku. Panie wojewodo…ludzie czekają na stanowcza reakcje.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kawał świni

Pan Wojewoda nie moze odwolac Pana Burmistrza, do tego potrzebna jest uchwala rady gminy oraz referendum (po rzymsku: vide Ustawa z dnia 15 wrzesnia 2000r. o referendum lokalnym). Pan Burmistrz juz przeszedl probe w postaci wyborow, wiec uwazam, ze te referendum byloby nieuzasadnione, zwazajac na fakt bardzo niskich oplat za smieci w gminie miejsko-wiejskiej Wielun.

Scyzor
2 lat temu

Najman, dosc! Wytaczasz procesy a koszty sadowe placi przegrany. Z czego zaplacisz jak jestes goly i wesoly i masz komornika? Zaplace ja i inni czytajacy ten post. Sadz sie z kim chcesz ale nie za moje.

Antytalent
2 lat temu

“…że jak normalni, cywilizowani ludzie potrafimy siąść do stołu i kiedy jest problem, to potrafimy się z tego wspólnie wycofać”.
Jak ktoś oglądał wywiad, to ten cytat pokazuje, z kim mamy do czynienia.
“Ten człowieka swoje zdanie, ale się z nim nie zgadza”, to tak a propos cytatu.
Generalnie – polityk, i wszystko jest już jasne.

WKS WIELUN
2 lat temu

Konfitura

Ceber4
2 lat temu

No cóż Krzysztof Stanowski jest za inteligętny do tego tępego kołka jakim jest Paweł Okrasa,łep level 10 !!!

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Ceber4

Prosze nie obrazac Pana Burmistrza. Ani On ani Wielun na to nie zaluguja. Pan Burmistrz jest niezwykle elokwentnym i inteligentnym czlowiekiem. W podstawowce przeniesiono go od razu z 3 do 5 klasy, z pominieciem 4. Tak slyszalem, ale moze to inny Pawel Okrasa, albo ja. Nie pamietam dokladnie.

Kaczmarek
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Dał temu dowód w spotkaniu z Krzysztofem Stanowiskiem. Moim zadaniem nie atakuje personalnie ale dymisja to słowo pasują lub referendum mieszkańców

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kaczmarek

Pan Burmistrz juz poddal sie pod osad mieszkancow, w 2018 roku. 33% uprawnionych do glosowania, przy frekwencji 42% mu zaufalo. Jest to czlowiek, ktorego Wielun wybral i na ktorego zasluguje. Moze chlopcy i dziewczeta z 1 LO w Wieluniu i wielu innych szkol w tym pieknym miescie zobacza, ze nie idac na wybory, sprowadzaja na siebie takich pieknych ludzi, jak Wielki Wlodarz, Konkubent Stanu.

Ja dziewczyna
2 lat temu

Cała Polska oglądała wywiad Pana Stanowskiego z Okrasą , i mogło się wydawać , że bardziej ośmieszyć Wielunia z jego włodarzem , nie ds się ..a jednak , polegniesz z kretesem Okrasa .Pakuj manatki.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Ja dziewczyna

Ale ciagle cos do mnie nie dociera. To Pan Stanowski wystapil w programie o gotowaniu?

Wieluń 2022
2 lat temu

Bezczelny i kłamliwy Burmistrz! Zrezygnował na wyraźny rozkaz Wojewody! Miał do wyboru albo gala albo won ze stanowiska! Brawo Wojewodo, uratował Pan honor Wielunia! Czas odwołać ze stanowiska Okrasę. Mieszkańcy na to liczą…Proszę sprawdzić ile procent poparcia ma burmistrz…raptem 8 procent!

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wieluń 2022

Pan Burmistrz osiagnal w wyborach ok. 33% poparcia uprawnionych do glosowania. Trzeba bylo isc na wybory, a nie teraz plakac.

Neut
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Wielu ludzi nie miało pojęcia z kim mają do czynienia ze względu na np grę polityczną czy stawianie się w innym świetle przez omawianego polityka, przeszło Ci to przez głowę? Ludzie mogą zmieniać zdanie czy tu komuna panuje, czy co tu się dzieje?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Neut

Jak sie ozenisz i zona nagle zacznie tyc, to sie z nia rozwodzisz? Referendum o odwolanie to absolutna ostatecznosc. Wielun sobie wybral takiego Wlodarza, niech teraz z Nim zyje, a cala Najjasniejsza bedzie patrzec i podziwiac Polske gminna w najczystszym wydaniu.

Zawsze Zadowolony
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Wieluń 2022

zróbcie referendum

co za problem?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Zawsze Zadowolony

Jestem przeciw. jak sobie Pana Burmistrza wybrali, to niech teraz maja. Zasluzyli sobie na to, zwlaszcza te 10000 z hakiem, co nie poszlo na wybory. Sprawdzilem, W Wieluniu byly 24 okregi wyborcze. Ja bym z nudow poszedl. Ale nie, teraz narzekanie, ze niedobry. Pan Burmistrz Pawel Okrasa powinien odsluzyc swoja kadencje, przypomninajac Wieluniowi i calej naszej Najjasniejszej, co powinnismy robic i kogo wybieramy.

Szmejo76
2 lat temu

Nejman mimo ze jestes sportowym zerem zawsze uwazalem cie za intiligentnego faceta a tu wylazlo szydlo z worka lub wies z chlopa jak kto woli

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Szmejo76

Pan Najman nie zasluzyl na takie okreslenia. Jest to wybitny sportowiec, z duzym dorobkiem. Jezlei mialbym zacytowac prawo rzymskie, to najlepsze okreslenie, jakie przychodzi mi do glowy to
asinus asinorum in saecula saeculorum

Fasada Grafit
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Henryk ty to jesteś jakiś troll. Z nudów to robisz i spamisz?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Fasada Grafit

Jestem zwolennikiem demokracji i wolnosci w naszym pieknym graju. Jezeli wybrano Pana Burmistrza, to nalezy uszanowac decyzje mieszkancow. Nie nalezy nikogo obrazac, tylko sie przygladac tej pieknej postaci. To jest wolnosciowiec pokroju najwiekszych mezy stanu, ktorzy nie o wszystkim byli informowani, ale zostali wybrani.

Tupac
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Widać, że Ci chłop coś zawinił. Startowałeś w wyborach, czy co? 😉

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Tupac

Mam nadzieje, ze sie juz pogodziliscie z Biggiem. Nikt mi nic nie zawinil. Kocham wszystkich ludzi i przebaczam.

Bodzio
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Jaki to sportowiec chłopie idź do szkoły ….jak by szczena…nie był wypity w czasie walki z najmanem to by mu wlał….to obraza polskiego sportu…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bodzio

Jako, ze nie znam sie na sportach walki, wiec chetnie sie wypowiem. Pan Najman ma bardzo dobre warunki fizyczne. Jest sredniego wzrostu, wiec moze byc bardzo szybki. Problemem jest, ze wlozyl zbyt duzo energii w wyksztalcenie gornej partii sylwetki, pomijajac nogi. A wiadomo, na nogach sie stoi. Mam nadzieje, ze pomoglem.

MIESZKANIEC
2 lat temu

Myślałem, że już niżej upaść nie można…a tu proszę, burmistrz wyprowadził mnie z błędu…współczuję mieszkańcom Wielunia takiego włodarza…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  MIESZKANIEC

Mieszkancy Wielunia wybrali Pana Burmistrza w wolnych, demokratycznych wyborach, odrzucajac wielu innych kandydatow. Dostal ok. 3% glosow uprawnionych doglosowania. Dziekujmy mieszkancom Wielunia za porazajaca frekwencje w II turze: ok 42%. A teraz placzecie?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

*32%, sorry

Fasada Grafit
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Ludzie głosują za pis i nie pis.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Fasada Grafit

Pan Burmistrz w II t7urze wyborow stoczyl zacieta walke z kandydatem PiS, ktorego z latwoscia pokonal. Okazal sie zwyciezca, ktorego poparla 1/3 uprawnionych do glosu mieszkancow Wielunia. Mozna smialo powiedziec, ze dal z siebie pelne 30%. Wielun zasluzyl na takiego Wlodarza.

Szydera
2 lat temu

Stanowski: ale w Rzymie było też niewolnictwo, popiera Pan?
Burmistrz: Było?

Burmistrz: Czytam dużo książek, interesuję się m.in. historią.

Doprawdy? No to pora nadrobić zaległości.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Szydera

Pan Burmistrz jest wybitnym znawca historii. Ja sie dostałem tylko na AE w Poznaniu, Pan Burmistrz na prestizowa we Wroclawiu. Wydzial Biologii i Hodowli Zwierzat dal mu tytul i wiedze potrzebna do otaczania sie swiniami. Jest to wszechstronnie wyksztalcony i obyty czlowiek. Same spinki w mankiecie musialy kosztowac ok. 30 PLN.

opc
2 lat temu

obaj warci siebie

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  opc

Pan Burmistrz jest warty znacznie wiecej. W jego pieknym obliczu odbija sie cala prawda o Polsce gminnej. Ukazuje nam to, co widzimy na codzien, ale jak (uzywajac slow sw. Pawla) w zwierciadle, niejasno. Teraz zobaczylismy twarza w twarz.

AlfaOne
2 lat temu

Najgorsze ze on to kontynuuje, czekam z niecierpliwością na odpowiedź na list otwarty wojewody:) Co tym razem wymysli zeby zblaznic sie jeszcze bardziej? A wiesc o miescie Wieluń się niesie…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  AlfaOne

Pan Burmistrz zwolal juz sztab kryzysowy, w UM pala sie swiatla, przejezdzalem tamtedy z godzine temu. Podejrzewam, ze Pan Burmistrz odwola wojewode i sam stanie na czele wojewodztwa. Taka jawna niesprawiedliwosc wobec Wielkiego Włodzarza Gminy Miejsko-Wiejskiej nie moze byc pozostawiona bez echa.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Pan Burmistrz Wielunia byl takim dobrym kandydatemm na Burmistrza Wielunia, ze pokonal wszystkich kandydatow z Wielunia, samemu bedac z Kurowa. Uwazam Go za swietnego zarzadce i dobrego kandydata. Kto wie, moze nawet Prezes Spóldzielni w Pułtusku.

Henryk Markoni
2 lat temu

Tak sobie prawo rzymskie czytam, bo ogolnie to jestem dosyc ciekawski, jak ten profesor z 5-10-15.
Non omne quod licet honestum est.

Rycho
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Daj się leczyć i przeznacz na leczenie więcej niż burmistrz na spinki kretynie

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Rycho

Rysiu, biore prestarium na nadcisnienie, avamine na cukrzyce i kilka innych lekow. Po co te osobiste ataki? Ja bardzo lubie wszystkich ludzi.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Rycho

jezus, zapomnialem euthyrox wziac na czczo. Matka mnie chyba zabije. Wez jej nie mow Rysiu. Prosze.

Zly
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Boże ale się nawymadrzales człowieku ,lubisz siebie słuchać normalnie masz słowotok .Każda ze stron ma swoje racje również pan Najman a robienie obrońcy wartość i z dziennikarza który tak naprawdę występuje w imieniu konkurencji jest śmieszne przecież to widać gołym okiem. Kompletna hipokryzja .

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Zly

Tak, lubie siebie sluchac. Jak napisze jakis komentarz, to zwykle czytam sobie na glos. Czasmi nagrywam, zamykam oczy i puszczam sobie nagranie. Tu nie chodzi o to, kto ma racje, bo to jest oczywiste. Tu chodzi o to, jak dobrym, madrym, elokwentnym i religijnym Wlodarzem jest Pan Burmistrz.

Qwertyus11
2 lat temu

Najman ty se możesz loda zrobić byłemu burmistrzowi i to tyle

Aga
2 lat temu

Przestańcie obrzucać plugawizną burmistrza, okrył się hańba, zrobił z siebie pośmiewisko i wystarczy, a wy się zachowujecie jak świnie badające się w g.. i obrzucacie gnojem , kim wy jesteście? Jak daleko jesteście się w stanie posunąć w obelgach? Musicie za każdą afera pokazywać jaki to kulturalny i nienawistny naród?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Aga

Jestem calym sercem z Toba Aga. Caly dzien bronie Pana Burmistrza, nawet zmowilismy wspolnie krotka modlitwe za jego pomyslunek. Nie przejmuj sie zawistnikami, oni zawsze beda. Niech zyje Wielki Wielun.

miko
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Aga

ale w takim razie,po co burmistrz brnie dalej w bezsensowne pozwy?

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  miko

Podejrzewam, ze to jacys niedobrzy ludzie Panu Burmistrzowi podpowiedzieli. Historia, ktora sie troche interesuje, pelna jest wolnosciowcow, ktorzy nakladali niskie podatki i oplaty, ale mieli zlych doradcow.

Maki.
2 lat temu

I takim to sposobem Wieluń dołączył do Radomia i Sosnowca! Miast memów. Trujmiasto: Wieluń Radom i Sosnowiec!

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Maki.

A Wąchock? Gdyby burmistrza sie nie wybieralo, to bym protestowal, ale mieszkancy Wielunia w wolnych wyborach, druzgocaca przewaga glosow, Pana Burmistrza wybrali. Pokonal on nawet posla na sejm, co jest duzym osiagnieciem.

Maki.
2 lat temu

Teraz ten baran niech usiądzie na środku przez cały dzień na rynku i niech każdy mieszkaniec zrobi co chce… rzuci kamieniem ogryzkiem kupą napluje prosto w ryj.Taki pręgierz. To będzie rozrywka. Miał ofertę to się zblaznil teraz niech spieprza.oferta nieaktualna.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Maki.

Miejmy nadzieje, ze wybitni sportowcy nie beda malostkowi i jednak do Wielunia przyjada. Pan Burmistrz na pewno ochlonie i zmieni zdanie, ukazujac swoja prawdziwa, uczciwa, religijna i piekna twarz.

miko
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

umowy trzeba dotrzymywac… ach wait przecież do umowy nie doszło…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  miko

Wierze w zdrowy rozsadek, spokoj i konsyliacyjny charakter Pana Burmistrza. Nie znam Go osobiscie, chociaz czuje, jakbym znal go juz 50 lat. Uwazam, ze to powazny, sensowny czlowiek, ktory osobistych niesnasek nie postawi ponad dobro wielunian.

Sweet
2 lat temu

Burmistrz pokazał swoje butactwo.niech idzie do chlewu gdzie jego miejsce

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sweet

Chlew jest miejscem przeznaczonym dla swin. Sa to bardzo pozyteczne zwierzeta. Miejsce Pana Burmistrza jest tam, gdzie umiescili go wielunscy wyborcy – w ratuszu. Dziekujemy mieszkancom Wielunia za wybor tak wybitnego konkubenta stanu na te stanowisko.

Gołota
2 lat temu

Burmistrz to zwykły świniopas.

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Gołota

To prawda, Pan Burmistrz ceni sobie polska zyzna ziemie i jej plody, wlaczajac w to produkcje trzody chlewnej. Udowowdnil to, urzadzajac dozynki w srodku pandemii, czestuja ludzi chlebem golymi lapami

Robi
2 lat temu

Stanowski wejdź do klatki lustrzanie

ujemuje
2 lat temu

Burmistrzu Wielunia z calym szacunkiem ale prosze juz przestac blaznowac i prosze odejsc ze stanowiska ktore moze byc zajete przez kogos kompetentnego a nie takiego bufona jak pan

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  ujemuje

Niestety, Pan Burmistrz nie czyta internetow i nie oglada telewizji. Nawet w niedziele nie oglada familiady, a w latach 90-ch, jak lecialo kolo fortuny, to spal na zapiecku. Ten apel niestety do niego nie dotrze. Na marginesie, Pan Burmistrz nie jest bufonem, gdyz gdyby byl to nie udowadnialby z uporem maniaka, ze nic nie wie, nic nie widzi, nikogo nie zna i czyta tylko biblie wujka i oglada piesciarstwo.

lol
2 lat temu

ta dwójka się świetnie dobrała xD

słowikowi należy wypłacać kilkukrotność minimalnej krajowej bo przecież inaczej wróci do gangsterki xD

Niedoszły klient
2 lat temu

Hej Wieluń, a miałem już tam u was parę naczep kupić…

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Niedoszły klient

Nie znam sie na naczepach, dlatego sie chetnie wypowiem. Wszedzie widze ich naczepy, maja super logo. Wielton jest z Wielunia, ale to jest po prostu firma, ktora robi swoje i to wyglada, ze dobrze.

Karol
2 lat temu

Za prawnika płaci żona? pff

Robi
2 lat temu

Stanowski stań 👨‍❤️‍👨

Bodzio
2 lat temu

Jaki to burmistrz….mieszkańcy rada miasta ..wojewoda…chcieli tego co słuszne i normalne…a on dalej ściska się z najmanem…nie ma wstydu ..wojewoda powinien go odwołać…i mianować….szefem służby więziennej …a Najman to ma chyba na gębie…czepek…

neur0pek z wyk0pu
2 lat temu

My, wykopowa neur0pa stoimy mórem za Panem Burmiszczem, Panem Marcinem oras Panem Słowikiem. Hip hip, hóra, niech rzyjom.

Robi
2 lat temu

Marcin on nazwał cię dębem . Niech naprawdę spojrzy w lustro i się poluje ten pismak.

Bodzio
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Robi

To i tak łagodne określenie🤣

Robi
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Bodzio

Stanowski nie ma jaj.Wyjdz do klatki

FajnieFajnie
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Robi

Stanowski po prostu jest człowiekiem a nie małpą, żeby musiał udawadniać cokolwiek innym małpą za pomocą klatek. Nie wymagaj od ludzi by byli opóźnieni w rozwoju jak Ty.

Puhal
2 lat temu

Teraz Burmistrz zrobi wszystko żeby wyglądało ż on jest poszkodowany Powinniście go odwołać I wybrać kogoś godnego tui funkcji

Robi
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Puhal

Wybierzemy ciebie – chcesz-🤡

Gutek
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Puhal

Cóż cały Pan Paweł ofiara lubi te klimaty🤣

LOLMAN
2 lat temu

Dzieki temu ruchowi o Wieluniu i burmistrzowi bedzie jeszcze dlugo glosno 🙂

Konkurent
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  LOLMAN

Dlatego jest sławny – pajacu

red
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Konkurent

tak jak trynkiewicz

Robi
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  LOLMAN

No i niech będzie 🤠

Gutek
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  LOLMAN

Oj Pan Paweł pewnie zagra na organach jak i to on biedny i uczciwy

skr
2 lat temu

a ja spokojnie siedzę i wale browar pod sklepem

Krzysztof
2 lat temu

Panie burmistrzu niech Pan dalej się nie pogrąża.

WKS WIELUN
2 lat temu

Okrasa konfidencie

delimiter
2 lat temu

Bosz, Wieluń – ależ macie burmistrza buca, wstyd

Robi
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  delimiter

Nie znasz nie komentuj 🤓

Janek z wykopu
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Robi

No chyba każdy się już poznał jak zobaczył pajaca w tv, także dupa cicho bobik

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Robi

Ja znam Pana Burmistrza, nazywa sie Pawel Okrasa. Jest rozsadnym, spokojnym czlowiekiem z zasadami. Na przyklad ma taka zasade, ze jak wraca w pandemii z wloch, to idzie prosto do pracy, zeby nie tracic cennego czasu. Jest ceniony przez ludzi z urzedu, radnych z wlasnej partii oraz zwyklych mieszkancow Wielunia. Dodatkowo czesto pastuje buty i uzywa dezodorantu. To prawdziw politykl i wlodarz z krwi i kosci.

Gutek
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Lubi też dobrze pachnieć ale być włodarze to się uczy dopiero zbyt długo!!!!

Konkurent
2 lat temu

Stanowski 🤡

LOLMAN
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Konkurent

Marcin to ty?

Konkurent
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  LOLMAN

Nie a to ty

Konkurent
2 lat temu

Stanowski nazywa kogoś debilem . Niech spojrzy w lustro.

LOLMAN
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Konkurent

Marcin… Wrzuc na luz… Bo zylka Ci peknie

neur0pek z wyk0pu
2 lat temu

Zazdroszczę Wieluniowi wybitnego polityka. My, wyk0powi neur0pejczycy trzymamy kciuki za pana bórmiszcza oras pana Marcina.

Zawsze Zadowolony
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  neur0pek z wyk0pu

usuń konto (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zawsze Zadowolony
2 lat temu

Jeszcze do niedawna nie wiedziałem o istnieniu Wielunia a dziś wiem nawet kto jest waszym burmistrzem.

Trzeba przyznać, że takiej promocji miasta to jeszcze nikt wam nie zrobił jak wasz burmistrz.
Z ciekawości nawet sprawdziłem gdzie jesteście na mapie, ale na szczęście mam daleko xD

Im dalej tacy ludzie są ode mnie tym bezpieczniej się czuję.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,671fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
220
0
Podziel się swoją opiniąx