R e k l a m a

MMA-VIP 4. Gorące spotkanie Stanowskiego z Najmanem przed wieluńskim ratuszem

R e k l a m a

Mimo chłodnej aury gorąco było dziś przed wieluńskim ratuszem. Spotkali się tam ze sobą Marcin Najman – organizator kontrowersyjnej gali MMA-VIP 4, która ma odbyć się w Wieluniu, oraz dziennikarz Krzysztof Stanowski, jeden z największych przeciwników wydarzenia.

Wizytę w Wieluniu zapowiedział dwa dni temu Krzysztof Stanowski, dziennikarz Kanału Sportowego. Jak poinformował w mediach społecznościowych, umówił się tu z burmistrzem Pawłem Okrasą na rozmowę w sprawie kontrowersyjnej gali MMA-VIP 4, której twarzą ma być Andrzej Z., pseudonim „Słowik”. Była to reakcja Stanowskiego na zaproszenie, które wystosował w jego stronę burmistrz Okrasa. Więcej na ten temat w naszym artykule: Burmistrz Wielunia ostro odpowiada w sprawie kontrowersyjnej gali MMA. Broni decyzji o wynajęciu hali.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak się okazało, na miejscu, oprócz Stanowskiego, pojawił się również Marcin Najman, organizator planowanego wydarzenia. Ekipa Najmana rozłożyła transparenty, na których można było przeczytać: „Konstytucyjne prawo do pracy dla każdego Polaka!”, „Paweł Okrasa najlepszy burmistrz w Polsce!” oraz „Stop hipokryzji Stanowskiego”. Najman twierdził, że „Słowik” jest pracownikiem jego firmy i tak jak każdy Polak ma konstytucyjne prawo do pracy. Zarzucał też Stanowskiemu, że związany z nim Kanał Sportowy również promuje byłych kryminalistów.

Ostatecznie doszło do tego, co było nieuniknione. Najman i Stanowski przeprowadzili ze sobą polemikę, podczas której nie żałowali sobie nawzajem złośliwości. Portal INFO Wieluń prowadził z tego wydarzenia transmisję na żywo. Zapis relacji możecie obejrzeć poniżej:

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mafia Wielunska
1 rok temu

Slowik burmistrzem Wielunia 😂

Magda
1 rok temu

Wypuszczony przez “wolne sądy” Słowik na pewno przyciągnie biznes do Wielunia 😉
W latach 90tych była mafia pruszkowska, teraz będzie wieluńska!

Obcy ale wkurzony
1 rok temu

Kochani mieszkańcy Wielunia na pewno wśród Was jest grupa osób która może wywrzeć presję na Radzie Miasta żeby tą głupią decyzję burmistrza anulować. Proponuję jeszcze inne wyjście jeżeli burmistrz sam nie wycofa się z tej decyzji to może czas wycofać jego z tego stanowiska. Czyli złożyć wniosek o odwołanie burmistrza w referendum. Uwierzcie mi że to naprawdę nie jest żaden wielki problem żeby to przeprowadzić.

Beata
1 rok temu

O Jezu, moje ukochane miasto, i taki wstyd . Burmistrz żenada.

Sadi
1 rok temu

Najman łajzo jesteś zerem a ten baner Okrasa na prezydenta na spadłem z dywanu

Jsjaha
1 rok temu

Może słowik wystąpi razem z maliną?

abc
1 rok temu

Serio wybraliście sobie takich “włodarzy” w mieście? xD nawet mi Was nie jest żal 😉

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,962fanówPolub nas
789obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
7
0
Podziel się swoją opiniąx