R e k l a m a

Koncerty, animacje i dmuchańce z okazji WOŚP w hali przy ZS nr 1 w Wieluniu

R e k l a m a

Mnóstwo atrakcji dla małych i dużych przygotował wieluński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z okazji 31. finału akcji. Tym razem sercem wieluńskiego orkiestrowego grania była hala przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

Impreza zaczęła się przed godziną 14:00 i potrwała do 20:00, kiedy tradycyjnie wszyscy zebrani wzięli udział w Światełku do Nieba. Na scenie wystąpiły lokalne zespoły No remorse, ColdFire, Spontan, After Work, Odwilż, Projekt B, Co z Tego oraz The White Tigers. Oprócz energetyzujących koncertów organizatorzy, we współpracy z lokalnymi firmami i stowarzyszeniami, przygotowali szereg innych atrakcji. Były m.in. stoiska z lokalnymi produktami, malowanie twarzy, zabawy sportowe, czy też darmowe dmuchańce dla dzieci.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

To właśnie w hali Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu mieścił się też sztab tegorocznej akcji, gdzie wolontariusze oddawali puszki po całym dniu kwestowania na ulicach miasta i regionu. Jak poinformował wieluński sztab WOŚP, tuż przed godziną 20:00 z licytacji radiowych, puszek i innych datków udało się zebrać łącznie ponad 175 tysięcy złotych. Ta kwota jeszcze wzrośnie, a ostateczne wyniki będziemy znać najprawdopodobniej pod koniec lutego. Jeszcze przez około dwa tygodnie trwają aukcje wieluńskiego sztabu w serwisie Allegro, gdzie wylicytować można m.in. reklamę w naszym portalu.

Całe wydarzenie zorganizowane z okazji 31. finału WOŚP było transmitowane na żywo w serwisie YouTube przez ekipę Wieluńskiego Domu Kultury.

Czytaj też:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx