R e k l a m a

30. finał WOŚP w Wieluniu. Koncerty, „Światełko do nieba” i rekord [FILM]

R e k l a m a

30. finał WOŚP był w Wieluniu pod kilkoma względami nietypowy, ale wiemy już, że zakończy się nowym rekordem kwoty zebranych środków.

W ciągu dnia na ulicach miasta można było spotkać licznych wolontariuszy (więcej o tym w naszym artykule: Finał WOŚP w Wieluniu. Orkiestra grała mimo niesprzyjającej aury), wieczorem natomiast impreza przeniosła się do budynku Wieluńskiego Domu Kultury. Ze względu na wietrzną pogodę, impreza – planowana początkowo jako plenerowa – została przeniesiona do sali widowiskowej WDK. Już od 16:00 grały tam lokalne zespoły – After Work, Projekt B, Lejdissimo, Czajebaje, Co Z Tego oraz stowarzyszenie „Didżejsi”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

O 20:00 uczestnicy imprezy zapalili wspólnie tradycyjne „Światełko do nieba”, tym razem w postaci zimnych ogni. Chwilę wcześniej dowiedzieliśmy się, że póki co kwota zebranych środków oscyluje w granicach 200 tys. złotych, co oznacza, że tegoroczny finał jest w Wieluniu rekordowym pod tym względem. Ostatni rekord padł w ubiegłym roku, kiedy udało się uzbierać ponad 173 tys. złotych.

Rekord udało się osiągnąć nawet pomimo przeciwności losu – podczas licytacji na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej łączność z słuchaczami została zerwana na 40 minut z powodu silnego wiatru. Na szczęście o godzinie 18:00 udało się przeprowadzić dogrywkę.

Zobacz też film ze „Światełka do nieba” – kliknij.

Więcej o 30. finale WOŚP w Wieluniu:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx