R e k l a m a

Wieluński Dance 2023. Ponad 800 tancerzy w hali WOSiR w Wieluniu [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Ponad 800 tancerzy, w tym ponad 100 z Wielunia, zagościło 26 marca w hali WOSiR w Wieluniu podczas kolejnego tanecznego święta. Turniej tańca Wieluński Dance zorganizowano tu już po raz szesnasty.

– Cieszę się bardzo, że hala WOSiR jest po brzegi wypełniona. Dlatego warto robić te wydarzenia, ponieważ daje to radość nie tylko dzieciom, ale myślę, że nawet większą radość daje dziadkom, rodzicom, że mogą podziwiać swoje pociechy. Co jest bardzo ważne w czasach współczesnych, kiedy ciężko jest zwłaszcza u młodych ludzi wzbudzić jakieś zainteresowania – mówił podczas otwarcia imprezy burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Do oceny zmagań tanecznych powołano komisję sędziowską w składzie: Anna Żurawska (Kielce), Beata Tyborowska (Łódź), Piotr Sieraszewski (Kalisz), Adrian Kowalski (Jawor), Katarzyna Ząbrowicz (Lublin). Sędzia skrutiner: Jolanta Dulińska (Wrocław), sędzia główny: Paulina Zasada (Wrocław).

Na wydarzenie zjechali tancerze z całej Polski. Nie zabrakło też wieluńskich zespołów, które zaprezentowały się w pierwszym bloku, trwającym od 9:30 do 12:00. Zobaczcie poniżej kilka naszych zdjęć oraz relacji filmowych z występów wieluńskich tancerzy.

Publiczne Przedszkole nr 2 w Wieluniu:

Zespół z PMDKiS w Wieluniu:

„Black & White” z PMDKiS w Wieluniu:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx