R e k l a m a

Był poszukiwany przez wieluński sąd. Ukrył się przed policjantami pod kanapą

R e k l a m a

Zarzut posiadania substancji psychotropowych usłyszał 21-letni mieszkaniec Wieruszowa, który ukrył się przed policjantami w mieszkaniu pod kanapą. W dodatku posiadał przy sobie ponad 63 gramy metamfetaminy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wieluniu.

Wieruszowscy kryminalni posiadali informację, że poszukiwany listem gończym mieszkaniec Wieruszowa, który ukrywa się przed organami ścigania, będzie wieczorem w swoim miejscu zamieszkania. Stróże prawa przypuszczali również, że mężczyzna może mieć przy sobie substancję psychotropowe. W związku z tym 17 czerwca 2023 roku bacznie obserwowali jedną z posesji na terenie gminy Wieruszów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po godzinie 21:00 funkcjonariusze w miejscu zamieszkania zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 21-latek ukrył się pod kanapą w pokoju, w którym zamieszkuje – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji. I dodaje, że przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Podczas przeszukania stróże prawa ujawnili przy nim dwie wagi elektroniczne oraz torebkę z zapięciem strunowym, wewnątrz której znajdował się biały proszek w postaci kryształu.

– 21-latek od razu przyznał się, że posiadana substancja to narkotyk. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 63 gramy białego proszku. Badanie narkotykowym testerem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to metamfetamina – przekazuje Siemicki.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 21-latek wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. Obecnie przebywa już w zakładzie karnym, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Na studiach zamkneliśmy w łózku kolegę. Mocno krzyczał. Drugiego w szafie. Krzyczał mniej.

Markoni degustator denaturatu
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Opowiadasz o sobie 😂😂

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Markoni degustator denaturatu

Oczywiście a o kim?

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Markoni degustator denaturatu

Mogę takie rzeczy opowiadać, bo się przedawniają po 5 latach. Ale wiem, co sugerujesz, że to mnie zaknięto w łóżku. Jestem za duży kurdupelku.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,770fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
4
0
Podziel się swoją opiniąx