R e k l a m a

Jaki był 2022 rok w Wieluniu i regionie? Nasz subiektywny przegląd wydarzeń

R e k l a m a

2022 rok już za nami. Jaki będzie 2023? Tego nie wiemy, ale możemy przypomnieć sobie wszystko to, co stało się w ubiegłym roku. O niektórych wiadomościach pewnie już zdążyliście zapomnieć, a inne będą się ciągnęły za ich bohaterami jeszcze długo. Zaczynamy przegląd!

Na wstępie dziękujemy za to, że byliście z nami przez cały rok. Komentowaliście i udostępnialiście nasze artykuły, informowaliście nas o ważnych sprawach. Wasze wsparcie pozwoliło nam nabrać motywacji do jeszcze cięższej pracy, by dostarczać Wam najlepsze wiadomości z Wielunia i regionu!

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jaki był 2022 rok? Na pewno nie należał do spokojnych. Sporo się działo – czasem dobrego, czasem… mniej. W lutym wybuchła wojna na Ukrainie, co spowodowało potężny napływ uchodźców do Polski i nieznaną dotychczas w najnowszej historii Polski akcję pomocy Ukraińcom. Pojawiły się również dobre wiadomości – pandemia COVID-19 zaczęła w końcu wygasać, co pozwoliło na likwidację większości obostrzeń.

Działo się też w samym Wieluniu. Dzięki konfliktowi z Krzysztofem Stanowskim burmistrz Paweł Okrasa zyskał ogólnopolski rozgłos – choć pewnie niekoniecznie taki, jakiego by sobie życzył. A to nie wszystko! Zapraszamy na subiektywny przegląd wydarzeń 2022 roku.

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Szkoda że rybek z gabinetu Pana Burmistrza nie można nominować. Dla mnie to niemi bohaterowie roku 2022. Muszą na codzIeń słuchać głupot zombiaka, nie mogąc nawet zaprotestować. Jak znam wolnościowca, to czasem pewnie z wędką obok akwarium stoi.

Henryk Markoni
1 rok temu

Ten koleś od damskich gaci mocne drugie miejsce, Pierwsze oczywiście Pan Burmistrz i gala pedofilów, bo Pan Burmistrz jest wolnościowcem.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx